Cem Argun tarafından gönderilen son içerik

 1. Cem Argun

  Herkes profil fotoğrafındaki kişi gibi konuşsun

  Beni bilmiyordunuz, beni tanımıyordunuz devran kimdir kudreti nedir? Nerelere ulaşabilir bilmiyordunuz. Ama artık biliyorsunuz. Kızı istiyorum!
 2. Cem Argun

  PS 4 alınır mı?

  Her türlü alınır. Al oyna 2 yıl sonra elinden çıkar yarı fiyatına. Hevesini al yani. Belki satmak bile istemezsin.
 3. Cem Argun

  Oyun tavsiyesi

  1-A Plague Tale: Innocence 2-Hellblade: Senua's Sacrifice 3-Star Wars Jedi Fallen Order Bu oyunların hepsi Kılıç ile oynanan oyunlar bu tarz hikayeleri oyunlara bayılıyorum bende. Denemeni tavsiye ederim.
 4. Cem Argun

  E 5700 sistem NFS'yi kaldırır mı?

  Eski Undercover gibi oyunlarda sıkıntı olacağını sanmam Carbon, MW, UG hepsini açar.
 5. Cem Argun

  E 5700 sistem NFS'yi kaldırır mı?

  NFS derken hangi oyunu kast ediyorsunuz. Son çıkan Heat ise kaldırması imkansız. Paypack de kasar. Ama eski Most Wanted, undergraund gibi oyunlarda sorun olmaz.
 6. Cem Argun

  Sizi ağlatan/duygulandıran oyunlar

  RDR 2 Tek geçerim.
 7. Cem Argun

  AC Origins vs AC Valhalla

  Origins'e ben bayılmıştım oynarken. Mısır, firevun, tapınaklar ilgimi çekiyordu. Çöl deve ne bileyim bir sürü güzel şey vardı. Bayılmıştım DLC'ler efsane idi. Vallaha sanki sürekli oynadığım oyun gibi gelmişti bana.
 8. Cem Argun

  GTX 960 sistem Far Cry 6 açar mı?

  Katılıyorum. Arada ufak dokunuşlar var sadece 5'de 80 alıyorsan bunda en az 65 70 Alırsın Çünkü altyapı aynı.
 9. Cem Argun

  GTX 1050 sistemde NFS Payback 1920x1080'de kasıyor

  Sadece ekran kartı değil RAM ile alakalı bir durum var. Değerler normal ama Payback RAM çok kullanan bir oyun. 8 yetersiz kalıyor. Şöyle düşün zaten RAM 2 GB'si Windows'da 6 yetmiyor. FPS düşük kalıyor. Medium Low arası ayar yap V-Sync'de aç.
 10. Cem Argun

  RTX 3060 2K oynatır mı?

  Şimdi öyle bir durum var RDR 2 2K oynayamazsın, fakat Witchter 3 oynarsın. Oyundan oyuna değişir. Ama ben iyi kalite performans almak istiyorum dersen 1080p de yüksek ayarlarda oynayamayacağın oyun yok öyle diyelim.
 11. Cem Argun

  Öğretmenlerin bile aşı karşıtı olması

  Merak etme kardeşim eserler gürlerler ama devlet bir dahaki ay maaş yok açığa alıncanız desin bak hepsi nasıl koşa koşa gidiyor. Üstüne bir de aşı olun çocuklar aşı olun diye ortada gezerler.
 12. Cem Argun

  Çözüldü LG monitör parlaklığı artıp kısılıyor

  Allah senden razı olsun High Low Off var Bende High'da gözüküyor kapatınca bir anda parlaklık arttı @ProBurak hocam teşekkür ederim Monitörü alalı 3 gün oldu diyorum gözlerim mi bozuk Annemi Babamı çağırdım bende mi sorun var diye. :D
 13. Cem Argun

  Çözüldü LG monitör parlaklığı artıp kısılıyor

  Kral bir şey fark ettim fareyi aşağı yukarı oynattığımda sayfa aşağı indiğinde yukarı çıktığında kararıyor. Sabit kaldığım zaman ışık artıyor. Hayel mi görüyorum anlamadım. Menüde Contrast var %70 de gözüküyor On Off yok ama.
 14. Cem Argun

  Çözüldü LG monitör parlaklığı artıp kısılıyor

  Herkese selamlar. LG 27 inç 1080p 1ms G-Sync IPS panel bir monitör aldım. Bana mı öyle geliyor yoksa böyle bir şey var mı anlamadım ama YouTube siyah mesela sonra beyaz bir sayfaya geçince sanki parlaklık yükseliyor, karanlığa geçince düşüyor, sanki açılıp kapanıyor gibi hissediyorum. Her testi...
 15. Cem Argun

  G-Sync ayarı nasıl olmalı?

  Hocam teşekkür ederim. Response Time var bir de orada da Normal, Fast, Faster var burası otomatik olarak Fast'da geldi bu nedir burası nasıl olmalı.
Yukarı