Damacan tarafından gönderilen son içerik

 1. Damacan

  Kaspersky indirdikten sonra bilgisayarda hiçbir şeye giremiyorum

  Ben torrenten dosya indirmişti. Daha sonra bana yetki hatası vermeye başladı. Bilgisayar açıp kapatmaya bile yetkim yoktu. Tekrar Kaspersky alarak tarattığımda trojan olduğunu söyledi. Microsoft'un forumuna girdim, trojan Windows'un dosyalarına zarar vermiş olabilir yazıyordu ki bende bazı...
 2. Damacan

  i5 6200U sisteme Windows 11 kurulmalı mı?

  Ben kurdum fakat Windows Update'den sürücü güncellemiyor. Ayrıyeten sades marka kulaklığın yazılımını kurarken kulaklık takılı olduğu halde kulaklığı takın diyor. Windows 11i çok beğendim. Daha yumuşak ve hoş olmuş. Oyun performansına vs bakmadım.
 3. Damacan

  Battlefield 2042 beta hakkında görüşleriniz neler?

  Hocam bu beta 3 ay önceki betaymış. Dıce'nin söylediğine göre bu sorunların çoğu düzelmiş. Tabi yersen. Açıkçası Hardline gibi olmuş. Hardline başka bir stüdyo yaptı da suçu ona attılar.
 4. Damacan

  Telefon alacak olsanız hangisini alırsınız?

  Kötülemedim bazılarının sıkıntıları olabiliyor dedim. Başıma geldi de ondan söyledim.
 5. Damacan

  Güvenli internet hizmeti gerekli mi?

  Hocam gerekli ya. Eskiden bende kullanmıyordum ve gerek de yoktu. Artık o kadar çok trojan bulaşmaya başladı ki almak zorunda kaldım. Tabi indirdiğiniz, girdiğiniz siterlerde önemli. Sisteminiz çok mu eski? Ayriyeten ssd olmazsa dediğiniz gibi arkada sürekli çalışıyor ve kastırıyor.
 6. Damacan

  Güvenli internet hizmeti gerekli mi?

  İnternet Security veya tam koruma paketleri hack, bilgi sızması gibi konularda sizi korur. Güvenli interneti bilmiyorum. Kaspersky Total Security Hepsiburada'da 70 TL.
 7. Damacan

  Telefon alacak olsanız hangisini alırsınız?

  Huawei telefon aldım 2 yıl anca gitti. Samsunglar keza böyle. İPhone 6 kullananlar var desem sana? İPhone 6 çıktığından beri 4 telefon değiştirdim.
 8. Damacan

  Telefon alacak olsanız hangisini alırsınız?

  Windows gibi düşün. Mesela Huawei telefona Samsung yazılımı atabilirsin. Ayrıca Custom room yapan kişiler de mevcut. Custom roomların sürdürebilirlik sıkıntıları ve takılma sorunları olabiliyor. Sorunun cevabı ise artık Android telefon almam. Yemem içmem iPhone alırım. Sürekli yavaşlıyorlar.
 9. Damacan

  Türk Telekom'dan TurkNet'e geçilir mi?

  Hocam bilmiyorum ama eğer hukuken 1 yıldan daha uzun olan abonelikleri ceza ödemeden iptal edebilirsin.
 10. Damacan

  Türk Telekom'dan TurkNet'e geçilir mi?

  Geçilir de tahattüt can sıkar.
 11. Damacan

  Gölge aydınlatmalı monitör almak gerekli mi?

  Hocam bende bunu merak ediyordum. Teşekkür ederim.
 12. Damacan

  Gölge aydınlatmalı monitör almak gerekli mi?

  Merhabalar. Yeni monitör alacağım. Genelde FPS oyunları oynayan biriyim. Oyunlarda karanlık yerlerde saklanan oyuncuları göremiyorum. Bu belki 1366x768 monitör kullandığım için de olabilir. Soru da yukarıda. Cevaplarınızı bekliyorum.
 13. Damacan

  500 GB SSD'nin hepsi görünmüyor

  Şimdi baktım benim 860 EVO'da da 465 GB diyor. Otomatik kendi ayarlıyor herhalde.
Yukarı