kivancarda tarafından gönderilen son içerik

 1. K

  PC'de gamepad ile oynanacak oyun tavsiyesi

  Dostlar ben PC uyumlu bir gamepad aldım ve daha önce hiçbir singleplayer oyunu bitirmedim. Bana gamepadle eğlenceli olan oyunlar önerebilir misiniz?
 2. K

  Valorant'ta ana çizgili yuvarlak cross yapmak mümkün mü?

  Arkadaşlar nokta cross kullanıyorum ama yuvarlak olmasını istiyorum. 1 1 2 1 yapan arkadaşlar olmuş ama ana çizgi yapılmıyor öyle. Hem ana çizgili yuvarlak cross yapılabiliyor mu?
 3. K

  LoL hesabı çalındı ve ban attılar

  Asıl hesabım çalındı ve bir şekilde banlanmış (artık script mi açıldı ne oldu bilmiyorum). Ayrıca EUW serverinde yaklaşık 15 level olan bir hesabım var ve içinde 1-2 degerli skin var (ruh bekçisi Udyr vb). Sizce TR'de yeni hesap mı açayım yoksa TR'ye göre yüksek pingle EUW mu oynayayım?
 4. K

  Valorant 981 VP'ye Sakura Vandal alınır mı?

  Gece magazama 1275 VP'lik Sakura Vandal 981 VP'ye geldi. Kararsız kaldım, sizce alınır mı?
 5. K

  Klavye için makro programı

  Hala arıyorsanız bilemiyorum ancak Macro Recorder kullanırken CTRL+P yaptığınızda makro durur ve tekrar bastığınızda çalışmaya başlar. Belki işinize yarar.
 6. K

  Makro Programı Önerisi

  Macro Recorder kullanabilirsin. CTRL+P tuşlarına bastığında çalışır ve tekrar bastığında durur bu sayede istediğin kadar yapabilirsin.
 7. K

  Ekrandaki harfi okuyup tuşa basan makro programı

  Macro Recorder ile yapabilirsin ama uğraştırır. Yapacağı işlemleri tek tek seçmen lazım. Senin dediğin işlemi yapmak için ise görüntü yakalandığında şu tuşa bas şeklinde ayarlaman lazım. Bunu her tuşa yaparsan istediğin olur ama dediğim gibi uğraştırır biraz.
 8. K

  200 TL USB girişli mikrofonlu kulaklık önerisi

  200 TL bütçem var ve USB girişli bir oyuncu kulaklığı almam gerek. USB girişli olması önemli, çünkü laptopum var ve jak girişi sağ tarafta. Bu da benim fareyi hareket ettirmemi zorlaştırıyor. Şimdiden teşekkürler.
 9. K

  Valorant mı CS:GO mu?

  Valorant'a da hile geldiğine göre CS:GO'ya dönebiliriz. :)
 10. K

  Rocket League takas banı 7,54 TL'lik E-Spor parası ile açılır mı?

  Bir site üzerinden 1000 kredi çekeceğim ama takas banım var. 500 Kredi yüklemek pahalı olduğundan 7,54 TL'lik E-spor Coinleriyle açmayı düşünüyorum ancak açılıyor mu bilmiyorum. Bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
 11. K

  200TL FPS oyun faresi önerisi

  Razer Viper Mini'yi aldım bütçeyi biraz arttırarak ve çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.
 12. K

  200TL FPS oyun faresi önerisi

  Ortalama 200 TL bütçem var. Yüzde 95 rekabetçi oyunlar oynarım. Mouse için de 85 gramı pek aşmaması (daha düşük olması daha iyi), ve hava deliklerinin olmasi ama bu o kadar da önemli değil. Şimdiden teşekkür ediyorum. Not: Şu an aklımda Gamepower markasının ıcarus, renji veya Ursa modellerinden...
 13. K

  SteelSeries Arctis 9 nasıl?

  Piyasadaki en iyi kablosuz kulaklıklardan birisi bana kalırsa.
 14. K

  250 TL Gamepad önerisi

  Fortnite oynamak için kullanacağım. X-input olursa çok daha iyi olur. Kablolu veya kablosuz fark etmez bir tercihim yok. F310 alasım var ama eski diye kararsız kaldım.
 15. K

  800TL ekran kartı önerisi

  Bana kalırsa o kadar ucuz bir ekran kartı almayın ama geçici olacaksa alınır tabi. GT 1030'un daha uygun ola olacağını dusunuyorum.
Yukarı