Valorant mı CS:GO mu?

Sevgi görecelidir . Kimi onu sever bunu sevmez kimi bunu sever onu sevmez kim ikisini de sever ya da sevmez . Ama bence tabii ki de CS:GO . Valorantın mekanikleri , oynanışı pek benlik değil. Rekabetçi bir fps oyununda uçulması , görünmezlik olması vb. bence olmaması gereken şeyler. Silahlarda scope olması da bir eksi bence.

Source 2'nin pek bir şey değiştireceğini sanmıyorum. En fazla görünüm değişir ve belki FPS artar. Önemli olan şirketin tutumunu değiştirmesi.
Amaçları paradan başka bir şey değil.
Evet böyle olsaydı belki görünümü güzel olabilirdi fakat oyun aynı oyun:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gördüğünüz gibi fan yapımı bir remastered versiyon bile şuan ki görünümden kat kat iyi. Koskoca şirket halen 8 yıldır aynı tas aynı hamam gidiyor.

Katılıyorum. Aynı zamanda Riot Games'in ilk FPS oyunu sanırsam.
Valve 1996'dan beri FPS oyunları içinde olmasına rağmen Valorant daha zevkli.
GÜNCELLEME: Uzun bir süre oynadım ve düşündüm de neden halen CS:GO oynuyoruz?
CS:GO oynayanlar net sistemi kaldırmayan, indirmeye/kurmaya üşenen, CS:GO bağımlısı ya da
Valorant'ta 5 dk oynayayıp kafası karışan veya yeteneksizlerdir.
Bunun üstüne kimse bir şey yazmasın. Valorant CS:GO'nun yanında söylenmemeli diyenler asıl CS:GO
Valorant'ın yanında söylenmemelidir.
Hala valorantı savunuyorsun desene ben cs go oynayamıyorum zor geliyor diye maçın sonundasın ve hile tespit edildi diyip maç bitiyor , git faceit oyna dur unutmuşum oradaki oyuncular çok iyi diye mızmızlanıp valorant geçersin sen yine.
Source 2'nin pek bir şey değiştireceğini sanmıyorum. En fazla görünüm değişir ve belki FPS artar. Önemli olan şirketin tutumunu değiştirmesi.
Amaçları paradan başka bir şey değil.
Evet böyle olsaydı belki görünümü güzel olabilirdi fakat oyun aynı oyun:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gördüğünüz gibi fan yapımı bir remastered versiyon bile şuan ki görünümden kat kat iyi. Koskoca şirket halen 8 yıldır aynı tas aynı hamam gidiyor.

Katılıyorum. Aynı zamanda Riot Games'in ilk FPS oyunu sanırsam.
Valve 1996'dan beri FPS oyunları içinde olmasına rağmen Valorant daha zevkli.
GÜNCELLEME: Uzun bir süre oynadım ve düşündüm de neden halen CS:GO oynuyoruz?
CS:GO oynayanlar net sistemi kaldırmayan, indirmeye/kurmaya üşenen, CS:GO bağımlısı ya da
Valorant'ta 5 dk oynayayıp kafası karışan veya yeteneksizlerdir.
Bunun üstüne kimse bir şey yazmasın. Valorant CS:GO'nun yanında söylenmemeli diyenler asıl CS:GO
Valorant'ın yanında söylenmemelidir.
Desene cs zor geliyor hile sistemini bahane edip duruyorsunuz gi faceit oyna dur unutmuşum oradaki insanlar çok iyi oynuyor diye mızmızlanıp valo geçersin sen.

Hala Valorant'ı savunuyorsun desene ben CS:GO oynayamıyorum zor geliyor diye maçın sonundasın ve hile tespit edildi deyip maç bitiyor, git FACEIT oyna dur unutmuşum oradaki oyuncular çok iyi diye mızmızlanıp Valorant geçersin sen yine.
Desene CS zor geliyor hile sistemini bahane edip duruyorsunuz gi FACEIT oyna dur unutmuşum oradaki insanlar çok iyi oynuyor diye mızmızlanıp Valorant geçersin sen.
Ooo nereden bildin dostum? Kötü oynuyorum diye Valorant'ı savunuyormuşum :D Kardeşim CS'de kötü oynayan Valorant'ta da kötü oynar çünkü ikisi de aim bazlı zaten. Ayrıca tüm mesajları okusaydın CS:GO'ya geri döndüğümü görürdün, NOT: Rankım LEM.

Geri
Yukarı