kkank tarafından gönderilen son içerik

 1. kkank

  WhatsApp parayı nereden kazanıyor?

  Kurucuları için bir servete mal oldu. Onlar Facebook'a satarak fazlasıyla karlarını yaptılar. Daha sonra Mark işletmeleye başladı. Hala uygulamanın kâr getirisi yok. Dediler ki parayla kullanılacak, tepki gösterdik. Sonra dediler ki reklam göstereceğiz ona da tepki gösterdik. Daha sonra dediler...
 2. kkank

  TPM 2.0 olmayan sistem Windows 11 çalıştırır mı?

  Evet hatta artık kurcalamanıza gerek kalmadan rufus ile ayarlayabilirsiniz. https://www.technopat.net/sosyal/konu/rufus-ile-windows-11-tpm-secure-boot-ram-gereksinimlerini-kaldirma.1706668/ Ancak UEFI ile ilgili bilgim yok.
 3. kkank

  Mühendislik zanaat mıdır?

  Bildiğim hiçbir sağlık sorunu yönetim bilişim sistemlerini okumana engel değil. Nedir acaba sorun? Ayrıca yönetim bilim sistemleri mühendislik değil. Zanaat kafa patlatılarak yapılan bir şey mi? Boğaziçi'nin çok başarılı olması bir bölümü zanaat yapıyorsa örneğin Dünya'nın ilk 1000 okulundaki...
 4. kkank

  Android emulator önerisi

  Merhabalar sosyal. Sadece IP kameramın yazılımı için kullanacağım Android emulator önerisine ihtiyacım var. Ancak BlueStacks bayağı ağır. Başka bir program veya tek uygulamayı açmak için başka önerisi olan var mı?
 5. kkank

  Tulpar T7 V25.1.1 Sürücü USB'si Kullanılmalı mıdır?

  Bende A7 V11.2 var. İlk seferinde içinden çıkanları yükledim. Sonra bir baktım web sitesinde veriyor. Formattan sonra sadece indirip yükledim sürücüleri. Hatta flash ı biçimlendirip kullanmayı düşünüyorum.
 6. kkank

  Dolar 1 TL olsa ne yapardınız?

  Doalr 0.7 olmadan bu devirde bilgisayar alınmaz yazardım buraya 😂
 7. kkank

  GTX 1660 Ti ve Intel i7 9750H laptop alınır mı?

  Muhtemelen bilmediğiniz bir sorun olabilir. Kontrol edin iyice almadan.
 8. kkank

  Açık olmadığı halde Edge çalışıyor uyarısı

  Avast bu uyarıyı birkaç seferdir çıkarıyor ancak Edge açık değil. İlk başta Chrome indirdikten sonra bir daha el sürmedim. Hayalet mi oldum diye düşünüp her seferinde ağ kullanımına bakıyorum ama hareketlilik yok. Nedeni ne olabilir?
 9. kkank

  E-postaya gelen tehdit mesajı nedir?

  Bir şey olmayacaktır. Hesap şifrenizi başka bir yerde kullanıyorsanız değiştirin, 2 faktörlü korumayı açın. Bunları aşabilecek pek kimse yok dünyada.
 10. kkank

  Kaspersky password Manager güvenilir mi?

  KeePass kullanması biraz zor, Bitwarden en iyi ücretsiz seçenek bence. Kaspersky güvenilir ancak meta verileri satıyor. Daha doğrusu satmasına izin vererek kullanılıyor. Yani kaç şifre saklıyorsun, kaç kez kullanıyorsun, ne kadar vakit geçiriyorsun vs. gibi. Ancak içeriğe ait bilgileri veremez...
 11. kkank

  Technopat otoritesine güveniyor musunuz?

  Siyasi - dini konuların konuşulduğu "Konu Dışı" altındaki gönderilerde hakaret olmasına rağmen ceza alınmadığını gördüm. Zannediyorum kendi fikrine göre özgürlük anlayışı şekillenen moderatörler var.
 12. kkank

  TurkNet'ten "YAPA'ya dahil ediyoruz" mesajı geldi

  Evet. Bende Ankara'dayım da. Size bu hizmeti veriyorlarsa yakında Gigafiber verirler belki diye.
 13. kkank

  Islanan laptop için neler yapılabilir?

  Ne kadar döküldüğüne bağlı tabii ama yeni bilgisayar bakmaya başlayabilirsin şuan.
 14. kkank

  TurkNet'ten "YAPA'ya dahil ediyoruz" mesajı geldi

  Ankara'nın neresindesiniz?
 15. kkank

  Eski laptop için 340 TL SSD önerisi

  Çok eski ise bilgisayarın ramleri 16 yapmak çok işine yaramayabilir. Dahası yapamıyor olabilirsin.
Yukarı