Kxfir tarafından gönderilen son içerik

 1. K

  ARK Survival "Windows belirtilen aygıta, yola veya dosyaya erişemedi" hatası

  Ya lütfen yazmak için yazmayın ben bilgisayara tam denetim verdim diyorum virüs taraması diyorsun düzgün cevap verirsen daha iyi olur.
 2. K

  ARK Survival "Windows belirtilen aygıta, yola veya dosyaya erişemedi" hatası

  Ekran görüntüsündede gördüğünüz gibi bilgisayara tam denetim izni vermeme rağmen hağla bu sorun karşıma çıkıyor. Yerel dosyalardan EXE ile oyunu açabiliyorum fakat o zaman da sadece tek oyunculu giriyor. Online sunuculara sokmuyor beni. Çözümü bilenler yazarsa sevinirim.
 3. K

  RX 580 sistem kaç para eder?

  Arkadaşlar, masaüstü işime yaramıyor. Taşıyamıyorum, laptop almayı düşünüyorum. 7500 TL'ye ihtiyacım var. Şu anki bilgisiyarım. RX 580 8 GB. 16 GB RAM DDR4 Ryzen 5 1600. B450M anakart. Bu bilgisayarı 2. el sitelerinde kaç paraya satabilirim pek bilgim yok? Kazıklanmak istemiyorum, yardımcı...
 4. K

  Undertale baş ağrısı yapıyor

  Monitör parlaklığı 0 artı olarak gece ışığıda açık maalesef gene işlemiyor. D Dediğin şey ilaç sanırım fakat olay tam baş ağrısı değil ben beyaz ışıktan aşırı rahatsız olurum ve Undertale ise aşırı beyaz ışık yayıyor sıkıntı burada.
 5. K

  Undertale baş ağrısı yapıyor

  Arkadaşlar, biraz saçma bir sorun gibi gözüküyor fakat Undertale oynarken aşırı derecede gözüm ve başım ağrıyor. Oyun aşırı beyaz ışık yayıyor gibi, hiçbir ayarlar sekmesi de olamdığı için kısamıyorum. Çözüm önerebilecek var mı? Oyun çok güzel, oynamak istiyorum fakat başımı ağrıtıyor.
 6. K

  Oyunlarda yüksek GPU kullanımı

  Arkadaşlar, oyunlarda FPS unlocker açınca ekran kartı %99 kullanılıyor. FPS locker açarsam normal haline düşüyor. Bu FPS artıkça GPU kullanımı artma sorununu tam bilen varsa yardım edebilir mi?
 7. K

  Witcher 3 silinen Save dosyası geri getirilebilir mi?

  steamcloud dosyasına nasıl erişebilirim
 8. K

  Witcher 3 silinen Save dosyası geri getirilebilir mi?

  Arkadaşlar yanlışlıkla kendi Save'min üstündeyken delete tuşuna basmam sonucunda o kadar emek gitti. Bayağı moral bozuyormuş bu olay. Oyun Steam'den orijinal. Steam Cloud'a saklamış mıdır? Oyunun içinde hiçbir türlü gözükmüyor Save dosyası.
 9. K

  Data dosyasını nasıl açarım?

  Arkadaşlar oyunun yanlışlıkla exesini sildim oyun 14.1 GB data dosyası duruyor ve tam da 14.1 GB yani oyun yüklü fakat exe dosyası olmadığı için açamıyorum. Bu exe dosyasını nasıl oluşturabilirim?
 10. K

  LoL Urf 2021'de tekrar gelecek mi?

  Değil mi aga keşke
 11. K

  LoL Urf 2021'de tekrar gelecek mi?

  Arkadaşlar, en son gelen Urf modunu kaçırdım bayağı oynayasım var. 2021'de tekrar görür müyüz yoksa mecbur 2022'yi mi bekleyeceğim? Resmi bir kaynak falan varsa söylerseniz sevinirim. Şu modu sınırsız yapsalar da oynasak keşke.
 12. K

  Dying Light yumruk atınca yaratıkların tek yemesi

  Vallaha olabilir belki bilmiyorum tek atıyor çünkü nasıl düzeltebilirm Knk oyuna yeni başladık direk böyleydi
 13. K

  Dying Light yumruk atınca yaratıkların tek yemesi

  Arkadaşlar oyunda bir yumruk deneyeyim dedim ve fark ettiğim şey şu oldu yumruk aşırı güçlü bosslara 2 3 atarken normallere tek atıyor. Bunu nasıl düzeltebiliriz? Arkadaşlarıma oynarken tüm zevkim kaçtı.
 14. K

  Terraria 60 FPS kısıtlaması nasıl kaldırılır?

  Bazı yapımcıları bu sabitleme takıntısını anlayamıyorum. Bize bıraksalar çok güzel olacak arkadaşlar bu FPS'si 60 üstüne çıkarmamın bir yolu yok mu? En nefret ettiğim olaydır 60 FPS kilidi, monitörümden mi kaynaklı bilmiyorum ancak oyun çok laglanıyor bu şekildeyken. Yardımcı olabilecekler...
 15. K

  Bannerlord mod sürümü eski

  Bende oynuyorum oyunu fakat değişen hiçbir şey olmamış oyundan zevk almamın tek sebebi Warband sevmem onun dışında çok tekrar eden bir oyun. Bence sevenleride başka bir alternatifi olmadığı için seviyor Bannerlord tarzı başka hiçbir oyun yok çünkü
Yukarı