oguzhansr40 tarafından gönderilen son içerik

 1. oguzhansr40

  Zayıflama çayları güvenilir mi??

  Yani bende istemiyorum ama arkadaşlar diyince sormak istedim. Zaten KYK yurdundayım kısabilirim yemekten. Bol bol su içerim. Birde bir kaç arkadaş spor demiş. Kanka okul dağın başında spor yapma imkanım salona gitmeden pek yok gibi. Salon desek çok uzak. Ama burada bir kaç hareket yapabilirim.
 2. oguzhansr40

  Zayıflama çayları güvenilir mi??

  Öncelikle selamünaleyküm. Ben diyete başlamış birisiyim. Ve kilolarımdan sıkıldım. Ve bunu sürekli biriyle konuşuyorum. Instagram'da karşıma sürekli zayıflama çayları çıkmaya başladı. Minceur zayıflama çayı ve kinoa zayıflama çayı çıkıyor. Yani ben bunlara pek inanan biri değilim ama...
 3. oguzhansr40

  1'den 99999'a giden sayı yazısı nasıl bulunur?

  Evet ama 9999 değilde 99999 olacak.
 4. oguzhansr40

  1'den 99999'a giden sayı yazısı nasıl bulunur?

  Kanka PC yok işte onu bende biliyorum.
 5. oguzhansr40

  1'den 99999'a giden sayı yazısı nasıl bulunur?

  Öncelikle selamünaleyküm. Arkadaşlar benim 1 ile başlayıp 99999'a doğru giden bir sayı yazısı lazım eksiklik olmaması lazım. Acaba ben bunu metin halinde nasıl bulurum? Bana şu anda lazım. Şimdiden yardım eden herkese teşekkür ederim.
 6. oguzhansr40

  KYK yurdunda kirli çamaşırları muhafaza etme

  Selamunaleyküm. Ben KYK yurdunda kalan biriyim. Yani sürekli eve gidemiyoruz. Kirli çamaşırlarımız oluyor. Onları ne yaparsam kokmadan muhafaza edebilirim? Yani ben diğer insanlara göre daha çok terliyorum. Doktor bunun bir hastalık olabileceğini söyledi. Neyse işte, ben çamaşırlar fazla...
 7. oguzhansr40

  Kilo verilmeli mi?

  Aynen kanka ben şimdi zayıflamaya çalışıyorum 😉
 8. oguzhansr40

  Kilo verilmeli mi?

  Benim taktiklerimi veriyorum. Yatmadan önce bol bol abur cubur ye yanında kola olsun. Dizi izleyerek yersen tadı çıkar. Yemek yedikçe hareket etme yat.
 9. oguzhansr40

  KYK yurtlarında yemekler ücretli mi?

  Şakasına dedim zaten.
 10. oguzhansr40

  KYK yurtlarında yemekler ücretli mi?

  Şimdi bem limiti aşmadan bir şeyler aldım diyelim. Sadece su aldım diyelim. Para üstünü veriyorlar mı? 😅😅😆
 11. oguzhansr40

  KYK yurtlarında yemekler ücretli mi?

  Öncelikle selamünaleyküm. Ben aylık 325TL olan bir KYK yurdu kazandım. Acaba orada yemeklere ek olarak bir ücret ödüyor muyuz? Detaylı anlatırsanız sevinirim. Bu konuda hiç bir fikrim yokta. Şimdiden teşekkürler.
 12. oguzhansr40

  J7 Prime arka plan uygulamarı nasıl ayarlanır?

  Öncelikle selamünaleyküm arkadaşlar. Benim telefonumun şarjı biraz hızlı gidiyor. Bende birkaç şey yaptım az çok işe yaradı. Asıl sorunu tespit ettim. Sorun arka planda çalışan uygulamalarda. İstediğim şey, ben kullanmadığım zaman arka planda çalışmayacak ve sadece ben açtığımda çalışacak. Hatta...
 13. oguzhansr40

  TurkNet düşük hız

  Bana gelen 35 ama kullanabildiğim 20.
 14. oguzhansr40

  Monster Abra A5 tamir yaptırılmalı mı?

  Hocam bilgisayarın içinden geçmişsiniz. Daha açılabiliyor olması mucize. Ama yaptırılmaz. Bütçeniz uygunsa yeni bir tane alabilirsiniz.
 15. oguzhansr40

  Geçmeyen kulak çınlaması

  Burada konu açıp çözüm aramaya çalışmayın. Buradakiler doktor falan değil. Bir doktora git. Bilenin görüp tedavi etmesi daha uygun olacaktır.
Yukarı