Sakinolardacm tarafından gönderilen son içerik

 1. Sakinolardacm

  TurkNet nasıldır?

  Sırf bu yüzden TurkNet'den Superonline'ye geçtim. Türknet adına o kadar çok çağrı oluyor ki; arayan kişiler adımı, soyadımı, adresimi biliyor. Türknet'e sorduğumda bizimle alakası yok diyorlar. Ben tavsiye etmiyorum.
 2. Sakinolardacm

  Kasaya yazılan yazı nasıl çıkar?

  Merhabalar, evet biraz komik bir durum ama maalesef başıma geldi. Sharkoon RGB Flow kasasını kullanıyorum, evde değilken tanıdığın çocuğu kasanın metal kısmını tahta kalem ile karalamış. Islak mendil ile sildik ve çıktı. Sorunumuz şu kasaya biraz açılı bakınca veya ışık vurunca karalama...
 3. Sakinolardacm

  Canon IP 2702 renkli kartuşa siyah mürekkep doldurmak

  Merhabalar, Canon IP 2702 yazıcıya sahibim. Yazıcımın siyah kartuşu yazıları silik silik veya kesik çıkarıyor. Mürekkebi tam ve her türlü temizlemesi yapıldı. Bu durumdan dolayı renkli kartuşa siyah renk doldursam siyah olarak çıktı alabilir miyim acaba?
 4. Sakinolardacm

  Windows 10 Telefon Eşlikçiniz Arama Sesleri Gelmiyor

  Merhabalar, Windows 10'un son sürümü ile telefon eşlikçiniz uygulamasını kullanıyorum. Fotoğrafları alma, mesaj gönderme gibi işlevlerimi sorunsuz yaparken karşı tarafın sesi aramalarda bana gelmiyor. Benim de sesim gitmiyor, kullandığım telefon Oppo A73. Çözüm önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.
 5. Sakinolardacm

  8500 TL Laptop Önerisi

  Merhabalar, 8500 TL'ye laptop arıyorum. Oyun odaklı kullanacağım. Şimdiden teşekkürler.
 6. Sakinolardacm

  Oppo A73 tema değiştirme

  Merhabalar. Ekran görüntüsünde belirttiğim beyaz alan, bugün güncellediğim güncelleme ile böyle oldu. Bu beyaz alanı değiştiremiyor muyuz? Farklı bir fotoğraf veya still kullanmak istiyorum.
 7. Sakinolardacm

  LGA 1155 için fan önerisi

  Merhabalar, LGA 1155 işlemci için kule tipi soğutucu düşünüyorum. 200 TL bütçem var. Biraz daha çıkabilirim. Önerilerinizi bekliyorum.
 8. Sakinolardacm

  Canon IP 2700 yazıcı kötü yazdırıyor

  3 yıldır kullanmıyoruz. Servisi bitmiştir. Bizim yapacağımız şuan ne acaba, evde napabiliriz?
 9. Sakinolardacm

  Canon IP 2700 yazıcı kötü yazdırıyor

  Yazıcı 2 3 yıldır kullanılmıyor. Denemedim.
 10. Sakinolardacm

  Canon IP 2700 yazıcı kötü yazdırıyor

  Kartuşu sıcak suda beklettim, yeniden dolum yaptım. Kafa hizalamayı yaptım ve yoğun temizleme yaptım.
 11. Sakinolardacm

  Canon IP 2700 yazıcı kötü yazdırıyor

  Merhabalar, yazıcımın gerekli tüm mürekkeplerini aldım. Her şeyi dolu, ayarlardan baskı kalitesini yükseğe de aldım. Çıkardığı örnek sayfa ekte belirttiğim gibi kesik kesik. Bunu nasıl çözerim?
 12. Sakinolardacm

  Fiber İnternet Servis Sağlayıcı Seçimi

  TürkNet'e geçmeyin. Altyapım 100 Mbps FİBER ve TürkNet'e geçtim, hız konusu stabil değil sürekli düşüyor. Ping değerlerim 2 katına çıktı. Valorant'da 15 ms alırken 50 ms'leri görüyorum. NetSpeed'i dene bence.
 13. Sakinolardacm

  Excalibur seri numarası nasıl bulunur?

  Satın aldığınız yere satın alan kişi başvursun. Faturalarda yazar.
 14. Sakinolardacm

  Discord okul sunucusu açma

  Merhabalar, Discord'a yeni eklenen okul sunucuları diye bir özellik var. Bu özelliği nasıl kullanıyoruz? Discord Faq'ını okudum, orada açma ile ilgili bilgi verilmemiş.
 15. Sakinolardacm

  A73 vs iPhone 6S Plus 32

  Kendim A73 kullanıyorum. Aldığımda ufak bir sorunu vardı OPPO müşteri hizmetlerini aradım ve nasıl çözeceğimi anlattılar, sorsunsuz şekilde kullanıyorum. Tavsiye ederim.
Yukarı