TENSES tarafından önerilen çözümler

 1. TENSES

  Çözüldü Belgrad Ormanında Mangal Serbest mi?

  Geçen haftasonu gittim Belgrad ormanının tamamında değil ama belli tabiat parklarında mangal yapmak serbest. Biz kömürcü tabiat parkına gittik sakin bir ortam vardı çok kalabalık değildi. Kimse bizi rahatsız etmeden arkadaşlarla güzel bir piknik yaptık. Gitmeyi düşünenlere kesinlikle tavsiye...
 2. TENSES

  Çözüldü RX 570 mining yapmak oyun performansını ne kadar azaltır?

  Şuanki kazım hızınız ve ortalamanız 1.1 MH/s olarak gözüküyor ondan dolayı öyle hesaplanmıştır. Sizin kartınız ile 30 MH/s Üstüne çıkılabiliyor. Kabaca bir hesap ile aylık 90 dolar filan eder.
 3. TENSES

  Çözüldü GTA V Premium Edition için yeni bir Rockstar hesabı lazım mıdır?

  Bildiğim kadarıyla yeni hesap açman gerekiyor. Steamdekini silmen gerekmiyor hatta epicden de indirmen gerekmiyor. Sosyalde ufak bir aramayla steamden indirdiğin GTA yı epic'e taşımanın yöntemleri var. Boşuna o kadar gb indirmeyin.
 4. TENSES

  Bilgisayarda herhangi bir sorun olursa belli olur mu ?

  Hareketli parçalarda sorun olursa bir tek ses gelir. Belki birde güç kaynağında sorun olursa cızırtı filan olabilir. Hep normal ses mi geliyor yoksa bozukluk mu var diye düşünme gerçekten bir fan bozulursa anlarsın zaten.
 5. TENSES

  Çift Monitör Nasıl Yapılır?

  İkinci monitörü bilgisayarına takarak. Yansıtma seçeneklerinden de ekranı uzatmak veya iki monitörde de aynı görüntü olmasını seçebilirsin.
 6. TENSES

  Web Sitesi Nasıl Kurulur?

  Öncelikle bir adet domain almalısın bu sitenin adresi olucak. Nereden olduğu çok önemli değil ucuz olan bir yerden alabilirsin. Daha sonra hosting alman gerekli hostin olarak veridyen firmasını öneririm fiyatları uygun ve kaliteli bir firma. Hostingi aldıktan sonra domain aldığın siteye dönüp...
Yukarı