Çözüldü GTA V Premium Edition için yeni bir Rockstar hesabı lazım mıdır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

barannozdemirr

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar selam, benim Steam hesabında GTA 5 vardı Epic Games oyunu ücretsiz yapmadan önce de ama Premium Edition değildi. Şimdi Epic Games'ten Premium sürümü indiriyorum. Rockstar Games Client'inde sorun çıkmaması için Steam'den indirdiğim GTA 5'i silmeli miyim? Steam'deki oyunu Online hesabına bağlamıştım, Epic'in verdiği Premium Edition için yeni bir Rockstar hesabı mı açmam gerekir? Bilgisi olan var mıdır bu konuda?

Çözüm
Bildiğim kadarıyla yeni hesap açman gerekiyor. Steamdekini silmen gerekmiyor hatta epicden de indirmen gerekmiyor. Sosyalde ufak bir aramayla steamden indirdiğin GTA yı epic'e taşımanın yöntemleri var. Boşuna o kadar gb indirmeyin.
Epic'den aldığın oyuna Steam'de olan R* hesabınla bağlanırsan sorun yaşayabilirsin. Forumdan bir arkadaş bu işlemi yaptığı için Online'da ceza almış. R* zaten var ve aktif kullanılan hesaba Premium avantajlarını kazandırmak için Epic üzerinden girildi sebebiyle ceza verebilir. Mümkünse başka bir hesap açın.

Arkadaşlar selam, benim Steam hesabında GTA 5 vardı Epic Games oyunu ücretsiz yapmadan önce de ama Premium Edition değildi. Şimdi Epic Games'ten Premium sürümü indiriyorum. Rockstar Games Client'inde sorun çıkmaması için Steam'den indirdiğim GTA 5'i silmeli miyim? Steam'deki oyunu Online hesabına bağlamıştım, Epic'in verdiği Premium Edition için yeni bir Rockstar hesabı mı açmam gerekir? Bilgisi olan var mıdır bu konuda?

Yeni hesap açmanız daha iyi olacaktır.

Geri
Yukarı