V140C4A7 tarafından gönderilen son içerik

 1. V

  GM20 Pro Fortnite Mobile'de 41 derece oluyor

  Bende de GM 20 Pro var Fortnite desteklenmiyor yazıyor siz nasıl indirdiniz?
 2. V

  Online eğitime geçilmeli mi?

  Kesinlikle kapatılmamalı. Şahsen irademe çok sahip çıkabilen bir insan değilim. Ana ekranda o kadar oyun varken telefonum sürekli yanımdayken dersi dinlemek zor oluyor. Bazen açıp oynamaya başlıyorum sonra bir bakmışım konular akıp gitmiş.
 3. V

  Potansiyometre titremesi

  Potansiyometrenin Arduino'ya gönderdiği değerlerin saçma şekilde sürekli değişmesi.
 4. V

  Potansiyometre titremesi

  Ondan olacağını sanmıyorum ama. Deneyeceğim daha dün kargodan geldi Yok hocam yanlış ifade etmişim. Silikonla yapıştırdım dediğim kabloları sadece jumper kablodan normal kabloya geçerken elimle bağlamıştım birbirine sanırım o yüzden oluyor.
 5. V

  Potansiyometre titremesi

  Arduino ile direksiyon seti yapıyorum. Çok turlu potansiyometre de bir sıkıntı yok ama gaz fren ve debriyaj aşırı derecede titriyor. Hepsini silikon tabancası ile yapıştırdım. Ama çok turlu potansiyometre hariç diğerlerinin üstünde jumper kablo ucu var onun için olabilir mi? Veya nasıl çözebilirim?
 6. V

  İlk para verdiğiniz oyun

  Steamdan aldığım ilk oyun my summer car ama ilk para verip aldığım oyun Migros'tan alaaddin ve Pure diye bir ATV oyunu almıştı babam doğum günümde.
 7. V

  35.000 TL BMW E30 vs Tempra

  Eski BMW sıkıntılı bence tempra daha mantıkı olabilir sorunsuzluk açısından ama benim gönlümden de E30 geçer.
 8. V

  Çözüldü i5 3230M ve GT710 Forza Horizon 4 açılmıyor

  Çok teşekkürler herkese, iade edeceğim.
 9. V

  Çözüldü i5 3230M ve GT710 Forza Horizon 4 açılmıyor

  Hocam 650 Ti 6 serisi, benimki 7 serisi. Ben böyle düşünmüştüm, yine de hiç açmaz mı? En azından açılsa, bir el oynasam.
 10. V

  Çözüldü i5 3230M ve GT710 Forza Horizon 4 açılmıyor

  Merhaba, dün FH4 yükledim ama gördüğünüz hatayı alıyorum. Minimum sistem gereksinimlerinde tek eksiğim RAM'imin 6 GB olması. Uyarıda yine de oynayabilirsiniz diyor fakat tamama bastığımda oyun kapanıyor. En azından oyuna girse biraz oynasam, kasarsa zaten kaldıracağım. Sistem özelliklerim; i5...
 11. V

  Lenovo Z5070 Windows 10 kurulumu başlamıyor

  Bende dün Windows 10 kurdum sizinle aynı sorun oldu farklı USB yerine taktığımda olmuştu.
 12. V

  Lenovo Z5070 Windows 10 kurulumu başlamıyor

  Biraz zahmetli ama başka bir PC de SSD'nize Windows 10 kurulumu yaparken karşınıza disk seçme ekranı gelecek. O ekrandan sonra Windows 10 kurulumu tamamlanmış olur. Sizden sadece klavye dil ve izinler hakkında şeyler sorar. Ve o disk ekranından sonra PC'yi kapatıp SSD'yi kendi PC'nize takarsanız...
 13. V

  Lenovo Z5070 Windows 10 kurulumu başlamıyor

  Son sürüm indirmeyin veya Windows 10'u kendi sitesinden yükleyince bu PC'yi yükselt kısmı çıkıyor ona basın oradan yine Windows'un hangi diske kurulacağını seçebilirsiniz. Eğer yine SSD'yi seçince olmazsa SSD de bir sıkıntı var diyebiliriz.
 14. V

  Windows 11'e geçilmeli mi?

  Sadece 2-3 yeni özellik getirmişler onun dışında bir tek adı değişmiş bence.
 15. V

  Kulaklıktan ses gelmiyor

  Hocam aynı sorun bende de oldu format attıktan sonra hiçbir kulaklıkla ses gelmiyordu sonra. Discord'a girdim arkadaşlarımla konuşacaktım sağırlaştır tuşuna bastım ve kulaklık çalışmaya başladı.
Yukarı