16 yaşından sonra boy uzar mı?

V140C4A7

Decapat
Daha fazla  
Dostlar merhaba. Mart ayının sonunda 16 yaşına gireceğim şu an boyum 170 ve uzamasını istiyorum yaşıtlarımın çoğu benden uzun kafaya takmaya başladım bu durumu bu yaştan sonra uzama imkanım var mı? Annem 165 babam 182.
Diğer akrabalarım da 175 üstü hepsi. Ayrıyeten bugün fitness a başlıyorum bir etkisi olur mu?

Bende de daha kötü bi durum var annem de babam da kısa hatta akrabalarım bile kısa hepsinin ortalamasını alsan 170 belki çıkar benimde boyum 177 16 ya gircem bende bana 20 yaşıma kadar uzayabilme ihtimalim olduğu söyleniyor genelde de 19-20 aralığında boy uzaması durur beslenme çok önemli süt ve yoğurt özellikle çok etkili tabi genetiğinde önemi var ama ben şuan çoğu akrabamdan annemden babamdan uzunum beslenmen çok önemli.

Dostlar merhaba. Mart ayının sonunda 16 yaşına gireceğim şu an boyum 170 ve uzamasını istiyorum yaşıtlarımın çoğu benden uzun kafaya takmaya başladım bu durumu bu yaştan sonra uzama imkanım var mı? Annem 165 babam 182.
Diğer akrabalarım da 175 üstü hepsi. Ayrıyeten bugün fitness a başlıyorum bir etkisi olur mu?

Hormon takviyesi almadığın sürece zor bir ihtimal.

Evet daha boy uzamanız mümkün ama fitness vesaire boy uzamasına herhangi bir katkıda bulunmaz, o yüzden çok kafanıza takmaya gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı