1000 TL kulaklık önerisi

FeritFF

Hectopat
Merhaba, kulak içi kulaklık almayı düşünüyorum. Bütçem 1000±200 TL aralığında. Sadece müzik dinlediğim için ses kalitesi, bas performansı ve gürültü engelleme önceliklerim arasında. Kafamda Redmi Buds 5 var ama yine de tavsiye almak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Hocam merhaba yeniden. karşılaştırmalarında istatistiklerinde gerek kullanım süresi gerek gürültü azaltması olsun Redmi Buds 5'in daha iyi olduğunu gördüm. Fakat ses kalitesi hakkında bir şey diyemiyorum. Eğer gerçekten ses kalitesinde de öneriyorsanız alacağım.

Her ne kadar Samsung Xiaomi'den çok çok daha iyi kaliteli olsa da ekosistem uyumlu olsun diye Redmi kulaklık al bence.
Samsung olsaydı Buds FE derdim.

Hocam Apple olmadığı sürece ekosistemin pek bir önem taşıdığını düşünmüyorum açıkçası. Yine de emin olamadım. Çok çok daha kaliteli demeniz kafamı karıştırdı.

Hocam Apple olmadığı sürece ekosistemin pek bir önem taşıdığını düşünmüyorum açıkçası. Yine de emin olamadım. Çok çok daha kaliteli demeniz kafamı karıştırdı.

Samsung'un kalitesi her zaman Xiaomi'den çok daha iyidir Samsung daha kaliteli.
Hem Galaxy Buds kulaklıklarda AKG hoparlör kullanılıyor.
Ekosistem kurulabilecek 3 marka var sadece Apple Samsung Huawei.
Telefonunuz Xiaomi, Xiaomi kulaklık alırsanız Galaxy Buds'a göre daha çok avantajınız olur çünkü Galaxy Buds Samsung'larda çok daha uyumlu çalışıyor.

Samsung'un kalitesi her zaman Xiaomi'den çok daha iyidir Samsung daha kaliteli.
Hem Galaxy Buds kulaklıklarda AKG hoparlör kullanılıyor.
Ekosistem kurulabilecek 3 marka var sadece Apple Samsung Huawei.
Telefonunuz Xiaomi, Xiaomi kulaklık alırsanız Galaxy Buds'a göre daha çok avantajınız olur çünkü Galaxy Buds Samsung'larda çok daha uyumlu çalışıyor.

Hocam daha çok avantaj, çok daha uyum vs. derken kastettikkeriniz nedir acaba anlayamadım açıkçası, yardımcı olur musunuz?

Bir marka ekosistem kurmaya elverişli olmasa bile o markanın başka bir ürünü ile diğer bir ürünü ile uyumlu çalışır.

Hocam daha çok avantaj, çok daha uyum vs. derken kastettikkeriniz nedir acaba anlayamadım açıkçası, yardımcı olur musunuz?

Benim Huawei saatim var telefonum Samsung eğer Samsung saat alsaydım telefonumla çok daha uyumlu avantajlı olurdu mesela ben uyuduğum zaman saat otomatik olarak algılar telefonda da otomatik olarak uyku moduna geçerdi ama Huawei saat ile telefonum tam uyumda çalışmıyor telefonda da uyku moduna geçmiyor telefon saatten bağımsız olarak çalışıyor eğer saatim Samsung olsaydı tam senkronize şekilde çalışırdı saatte ne yaptıysam telefonda da o yapılabilirdi ben uyuduğumda saat uyumamı algılayacak telefonda otomatik olarak aktifleşecekti.

Screenshot_20240502_103036_Modes and Routines.jpg

Bir hafta Huawei telefon kullandım kullanırken saatte yazan uyku verilerimin Samsung telefon kullanırken ki verilerimden daha ayrıntılı olduğunu fark ettim ya da uzaktan denklanşör vardı ya da ipuçları vardı AI tips (artiffical intelligence tips yani yapa zeka ipuçları)
Kulaklıkta bile uyumun senkronize olmanın en küçük en basit bir örneği.

Screenshot_20240502_103615_YouTube.jpg

Samsung mobil cihaz...

@FeritFF umarım yeterli bir şekilde açıklayabilmişimdir

Son düzenleme:

Geri
Yukarı