1100TL'ye kadar oyun amaçlı kulaklık önerisi

GoktugT

Decipat
Makaleler
1
Dostlar bütçem 1100TL. RGB olmasa da olur.7.1 özelliği olsa güzel olur, ses kalabilmek için. Önerilerinizi bekliyorum.

Bunu görmüştüm ama birkaç şikayet görünce emin olamadım.

Bu paraya değmeyeceği hakkında.

Ses kartı olmadığı, dip ses sorunu yaşandığı, uzun süreli kullanım için uygun olmadığı gibi.
Ses kartı olmaması sorun değil. Zaten oyun odaklı kullanımda dahili ses kartları da yeterince iş yapıyor.

Uzun süreli kullanımda gayet rahat, bir sorun yaşatmadı bana.

Dip ses için de, ben duymadım en azından.

Dip sesi kim dedi ya ben rastlamadım dip ses var diyenle. Bende yaşamadım böyle bir sorun. Ses kartsız olduğu için ses seviyesi biraz az gelebilir. Ben harici ses kartıyla kullanıyorum memnunum. Uygulamasından EQ ayarı yapmak isterseniz 10 dolar bir ücreti var haberiniz olsun.

Dip sesi kim dedi ya ben rastlamadım dip ses var diyenle. Bende yaşamadım böyle bir sorun. Ses kartsız olduğu için ses seviyesi biraz az gelebilir. Ben harici ses kartıyla kullanıyorum memnunum. Uygulamasından EQ ayarı yapmak isterseniz 10 dolar bir ücreti var haberiniz olsun.
Peki 1100tl ye değer mi sizce?

Burada 979TL. Geçen hafta 899TL'ydi ve yanında kulaklık standıda hediye ediyorlardı. İster standı bekleyin isterseniz hemen alın belki tekrar zam yer Cloud II 700TL civarı zam yedi.
EQ ayarı yapmak içinde Dolby Atmos'da kullanabilirsiniz THX'den daha iyi gibi geldi bana. THX'in yarı fiyatı hem.

Geri
Yukarı