1100TL'ye MediaMarkt'tan G435 kulaklık önerisi

Bütçe
1100
Beni endişelendiren şey harici mikrofon olmadığı için kulaklıktan dinlediğim şarkıların bile atıyorum Discord'da konuşmada duyulması endişesi var bende bir de öyle birkaç bir şey okuyunca tereddütte kaldım.

O konuda varsa bizi aydınlatıcak olan iyi olur :)

Bu sorunuza da şöyle cevap vereyim, yaklaşık 2 aydır aktif olarak ( günde 8-10 saat ) kullanıyorum ve kullanım sırasında Youtube'da video izlerken, Discorddaki konuşmalarıma herhangi bir ses gitmedi. Bir kaç farklı kişiye bu konuda soru sormuştum ve olumsuz cevap aldım.

Ürünü alırken de diğer ürünlerin fiyatları ile kıyaslama yapmanızı tavsiye ederim çünkü alternatif olarak sunulan ürünlerin fiyatları da artıyor.

Bence bu fiyat aralığında alabileceğiniz en iyi kablosuz, mikrofonlu kulaklık.

Çünkü kulaklıkla dip dibe mikrofon bana da manıklı geldi.

Evet, olabilir ama beni çok etkileyeceğini sanmıyorum. Aşırı yüksek sesli dinlemiyorum.

Bu sorunuza da şöyle cevap vereyim, yaklaşık 2 aydır aktif olarak ( günde 8-10 saat ) kullanıyorum ve kullanım sırasında YouTube'da video izlerken, Discord'daki konuşmalarıma herhangi bir ses gitmedi. Birkaç farklı kişiye bu konuda soru sormuştum ve olumsuz cevap aldım.

Ürünü alırken de diğer ürünlerin fiyatları ile kıyaslama yapmanızı tavsiye ederim çünkü alternatif olarak sunulan ürünlerin fiyatları da artıyor.

Bence bu fiyat aralığında alabileceğiniz en iyi kablosuz, mikrofonlu kulaklık.

Ben de aynı fikirdeyim açıkçası. Teşekkür ederim ☺️

Yeni konular

Geri
Yukarı