1100TL'ye MediaMarkt'tan G435 kulaklık önerisi

Bütçe
1100

mustafaerbay

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar MediaMarkt'ta dün Logitech G435 oyuncu kulaklığının fiyatını 1100'e düşürmüşlerdi ve satın aldım bir zamandır araştırıyordum çünkü. Bugün de fiyatını tekrar 1500‘e çıkarmışlar. Sizce 1100 liraya kaçırılmayacak fırsat diyebilir miyiz?
(Oynadığım oyunlar: Çoğunlukla Valorant ve CS:GO onun dışında günlük kullanım olarak bilgisayarı kullanmaktayım ayrıca oyunları da arkadaşlarımla oynuyorum profesyonel şekilde oynamadığımı da belirtmek isterim.)
NOT: Zaten satın aldım gelen yorumlara göre iade edip etmemek için başlığı açtım)

Yayın yaparken, World of Warcraft, PUBG, DOTA 2 oynarken kullanıyorum. Ses kasma konusunda da sıkıntı yaşamadım. Bir de Microsoft'un uygulamasını satın aldım birlikte kullanıyorum.

Bende aynı kulaklığı almak istiyoum ama mirofonu ile ilgili çok şikayet okudum.
Yayında olsun, Discordda olsun herhangi bir şekilde sesin az geliyor kötü geliyor gibisinden bir şikayet almadım.

Ki yeri geliyor bu kulaklığın mikrofonu ile çeşitli görüşmeler yapıyorum, herhangi bir sorun yaşamadım.
Zaman zaman yan odalarda da konuşma yapıyorum ve kesinti yaşanmıyor.

Yayında olsun, Discord'da olsun herhangi bir şekilde sesin az geliyor kötü geliyor gibisinden bir şikayet almadım.

Ki yeri geliyor bu kulaklığın mikrofonu ile çeşitli görüşmeler yapıyorum, herhangi bir sorun yaşamadım.
Zaman zaman yan odalarda da konuşma yapıyorum ve kesinti yaşanmıyor.

Teşekkür ederim yorumlarınız için dikkate alacağım.

Bende aynı kulaklığı almak istiyoum ama mirofonu ile ilgili çok şikayet okudum.
Ben de çok şikayet duydum ve okudum ama bazı insanların gerçekten fanboyluk yapıp sırf markasından ötürü kötülediğini düşünüyorum. Elbette çok daha iyi mikrofonu olan kulaklıklar vardır ama Logitech gibi bir markanın belirli standartları olduğunu biliyorum ve daha önce hep Logitech kullanmış birisi olarak da çok sert bir şekilde alınmaz o paraya veya mikrofonu çöp şeklinde yorum yapan insanların yorumlarını da takmıyorum açıkçası:)

Beni endişelendiren şey harici mikrofon olmadığı için kulaklıktan dinlediğim şarkıların bile atıyorum Discord'da konuşmada duyulması endişesi var bende bir de öyle birkaç bir şey okuyunca tereddütte kaldım.

Geri
Yukarı