1250 TL'ye beyaz mouse önerisi

Bütçe
1250
Yani ranpage olması sizi korkutmasın sağlam bi markanın marka basılmış ürünüdür bi inceleme makalesine bakın derim
Omron 20M vardı sanırım. O sıkıntı çıkarıyor işte. Logitech de aynı hatayı GPX üzerinde yaptı ve kullanıcıları dinlemedi. Herkes GM 8.0 falan istedi.

Omron 20M vardı sanırım. O sıkıntı çıkarıyor işte. Logitech de aynı hatayı GPX üzerinde yaptı ve kullanıcıları dinlemedi. Herkes GM 8.0 falan istedi.
Kullandığım bir ürün değil makalede okuduğuma göre omran 20M omronun en iyisi olarak belirtilmiş

Yine de XM1r ile G305 arasındayım hocam. Bu mouse hakkında bilgim var diğer ürünlere nazaran çok kötü değil ama yine de arada kaldığım ürünler daha iyi.
G305 kronik sorunlu diye biliyorum

Yine de XM1r ile G305 arasındayım hocam. Bu mouse hakkında bilgim var diğer ürünlere nazaran çok kötü değil ama yine de arada kaldığım ürünler daha iyi.

İkisinin arasında kalsam ben Logitech almazdım şahsen. Butonu bozulmasa başka yeri bozuluyor. Garantiden yenisini yolluyorlar diye herkes tav oluyor ama bir yere kadar.

Dipnot:
Elimdeki tüm Logitech ürünlerinin garantiden gönderilmiş bir diğer eşi bulunmaktadır.

Kullandığım bir ürün değil makalede okuduğuma göre omran 20M omronun en iyisi olarak belirtilmiş

G305 kronik sorunlu diye biliyorum
XM1r de karar kılıcam gibi.

Yine de XM1r ile G305 arasındayım hocam. Bu mouse hakkında bilgim var diğer ürünlerine nazaran çok kötü değil ama yine de arada kaldığım ürünler daha iyi.

Biri kablolu biri kablosuz. Agirlik olarak XM1R daha iyi ama AAA pil adaptor ve lithium pil ile 80-85grama kadar inebiliyor 305, ama agirlik merkezi biraz degisik konumda oldugun icin daha once denemediysen uygun olmayabilir. Egg shape seviyorsan ve tutusuna uygunda sorun olmaz muhtemelen. Skatez, sensor, switch olarak xm1r daha iyi. Sensor farkini anlayamazsin muhtemelen ama digerlerini anlarsin. Xm1r kablolu da olsa kablosu cok iyi bu arada.

Geri
Yukarı