1300 TL Android Telefon Önerisi

Kullanıma da bağlı bu ısınma sorunu. Mesela G2 için de sararma ve ısınma sorunu var diyorlar, ama telefonu aldığımdan beri bir defa bile bu sorunları yaşamadım. Özellikle Lollipop ile bu sorunlar giderilmiş zaten. G3 de Lollipop kullanıyor. Ve kullanan arkadaşım bir defa bile böyle bir sıkıntı yaşamamış.

Büyük ihtimal G3 alacağım hem tasarımı hem performansı hoşuma gidiyor zaten oyun oynayan insan değilim bana yeter diye düşünüyorum .

LG G3 sizi tatmin eder fazlasıyla. Yalnız garanti sağlayıcısının Başarı Teknik Servis ve satın aldığınız ürünün en az 507k serisi olduğundan emin olun.
Bunu nereden anlayacağım yani hangi seriden olduğunu . Bu arada Başarı Teknik Servis her yerde var mı ki ben Edirne ' den
Bimex mağazasından almayı planlıyordum .

HTC Desire 820 tavsiye ederim kendim kullaniyorum çok memnunum. Ayrica HTC tarafindan Android 6 guncellemesi alacagi duyurusuda yapildi.

Aklımda LG G3 ve Zenfon 2 vardı ama LG G3 için herkes problemli diyor kimse memnun değil telefondan bu kadar kötüledikleri ne var anlamıyorum . Birde LG G3 almak istesem de taksit yapan yerlerde fiyat farkı çok fazla ama Zenfon ' da öyle bir sorun yok .

Ben LG G3 kullanıyorum ve memnunum. 2 Sorunu var biri kaliteli bir oyun (MC 5 gibi) oynadığın zaman 30 dakika sonra ısınmaya başlıyor. Bir de pil sorunu. Şarjı bana 1 gün yetiyor. Eğer günlük kullanımın 4 saatten az ise şarjı yeterli oluyor. Ben LG G3 öneririm.

LG Türkiye garantiliyse sıkıntı yok o vakit. Seri numarasının ilk üç hanesi (508K misal) hangi seriden olduğunu anlamanıza yardımcı olacaktır.
Kutunun üzerine baktığım zaman serisini bulabilir miyim ? Ve son olarak en son çıkan seri numarası hangisi ?

Ben LG G3 kullanıyorum ve memnunum. 2 Sorunu var biri kaliteli bir oyun (MC 5 gibi) oynadığın zaman 30 dakika sonra ısınmaya başlıyor. Bir de pil sorunu. Şarjı bana 1 gün yetiyor. Eğer günlük kullanımın 4 saatten az ise şarjı yeterli oluyor. Ben LG G3 öneririm.
Teşekkür ederim . Yorumunuz benim için çok aydınlatıcı oldu . Ekran koruyucu kullanıyor musunuz ?
Kullanıyorsanız markası nedir ?

HTC Desire 820 tavsiye ederim kendim kullaniyorum çok memnunum. Ayrica HTC tarafindan Android 6 guncellemesi alacagi duyurusuda yapildi.
Teşekkür ederim bir göz atayım .

LG G3 sizi tatmin eder fazlasıyla. Yalnız garanti sağlayıcısının Başarı Teknik Servis ve satın aldığınız ürünün en az 507k serisi olduğundan emin olun.
Başarı Teknik Servis önermenizin sebebini biraz araştırdım ve anladım . Sanırım bu teknik servis harici diğer servislerde kasa çatlaması olursa garanti kapsamına girmiyormuş .

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı