1300 TL Android Telefon Önerisi

Mike_Wazowski

Kilopat
Yer
Philadelphia
Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi 1300 TL bütçem var. Düşündüğüm telefonlar Samsung Galaxy J7 Prime ve Galaxy A3. Sizinde aklınızda iyi bir marka varsa önerilerinize açığım. Şimdiki kullandığım telefon GM Discovery Air mümkünse General Mobile önermeyin.

Son düzenleme:
Xiaomi Mİ A1 veya Redmi 5 Plus alabileceğin en iyi donanıma sahip telefonlardır. Bu telefonlar J7 ve A3 ten kat kat daha iyi. Garanti işini dert etmez isen öneririm.

Arkadaşlarıma falan sordum ama onlar J7 Prime önermem dedi parmak okuma izi v.b özellikleri çok çabuk bozuluyor dediler. Peki J7 Pro için düşünceleriniz nedir ?
Öncelikle J7 Prime yi yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum ve bir problem yok. Ve J7 Pro için düşündüklerim; evet alabilirsin fakat senin bütçen 1300 TL olduğu için o telefonu sana önermedim. Fakat J7 Pro J7 Prime den kat kat iyi.

Öncelikle J7 Prime yi yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum ve bir problem yok. Ve J7 Pro için düşündüklerim; evet alabilirsin fakat senin bütçen 1300 TL olduğu için o telefonu sana önermedim. Fakat J7 Pro J7 Prime den kat kat iyi.
Yani aralarında 200 - 300 TL gibi bir fark var benimde acil telefon ihtiyacım olduğu için büyük ihtimalle J7 Prime alacağım. Ama bu telefon biraz daha dayanırsa J7 Pro alabilirim. Görüşleriniz için teşekkür ederim. 👏

Yani aralarında 200 - 300 TL gibi bir fark var benimde acil telefon ihtiyacım olduğu için büyük ihtimalle J7 Prime alacağım. Ama bu telefon biraz daha dayanırsa J7 Pro alabilirim. Görüşleriniz için teşekkür ederim. 👏
J7 Prime gayet iyi bir telefondur. Memnun olacağından eminim ve şimdiden hayırlı olsun.

Xiaomi Mİ A1 veya Redmi 5 Plus alabileceğin en iyi donanıma sahip telefonlardır. Bu telefonlar J7 ve A3 ten kat kat daha iyi. Garanti işini dert etmez isen öneririm.
Xiaomi gerçekten çok güzel bir marka fakat pek güvenemiyorum Türkiye de pek yaygın değil ve yedek parçası kolay bulunmuyor. Görüşleriniz için teşekkür ederim.👏

J7 Prime uzun süre kullandım, kamera dışında fena bir telefon değil. Aynı fiyat aralığındaki benzer modellerin de kamerası onla aynı zaten. Bu dediğin sorunlarda J7 Prime modelinde yok. Xiaomi A1, J7 MAX, C7, C7 PRO modeline bakabilirsin. Şu an J7 PRO kullanıyorum, J7 PRO ekran, batarya, kamera, performans olarak gayet iyi bir telefon. J7 PRO modellerinde mor leke sorunu yaşayan kullanıcıların sayısı nette çok var bu yüzden dikkat etmen gerek. J7 PRO pek bütçene uymuyor gibi eğer Türkiye garantili olan modeli alacaksan. P Smart ve Honor 9 Lite modellerine de bakabilirsin.

J7 Prime uzun süre kullandım, kamera dışında fena bir telefon değil. Aynı fiyat aralığındaki benzer modellerin de kamerası onla aynı zaten. Bu dediğin sorunlarda J7 Prime modelinde yok. Xiaomi A1, J7 MAX, C7, C7 PRO modeline bakabilirsin. Şu an J7 PRO kullanıyorum, J7 PRO ekran, batarya, kamera, performans olarak gayet iyi bir telefon. J7 PRO modellerinde mor leke sorunu yaşayan kullanıcıların sayısı nette çok var bu yüzden dikkat etmen gerek. J7 PRO pek bütçene uymuyor gibi eğer Türkiye garantili olan modeli alacaksan. P Smart ve Honor 9 Lite modellerine de bakabilirsin.
Büyük ihtimalle J7 Prime alacağım. Fakat bu J7 Pro mor leke sorunu uzun süreli kullanımdan sonramı yoksa ilk açılıştan hemen sonrada ortaya çıkabiliyor mu? Ben bu müşteri hizmetlerine biraz takığım durduk yere para koparmaya çalışıyorlar şimdi kullandığım telefon GM Discovery Air bir güncelleme sonrası telefon açılmadı ve sadece ekrana yazılar gelip görüntü bozulmaya başlıyordu garantiye gönderdim kullanıcı hatası diyip 600 tl istediler. Ve bundan 1 ay sonra telefona orjinal ROM unu kurarak düzeltmiştim. Görüşleriniz için teşekkür ederim. 👏

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı