1300 TL Android Telefon Önerisi

Hanzo

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar Teknosa-Turkcell yada Vodafone'dan alabileceğim Android 7.0 ve parmak izi okuma desteğinin olduğu telefon önerebilir misiniz? Kasko yaptıracağım için operatörden ya da Teknosa'dan almak istiyorum. Huawei P9 Lite yada Lenovo K5 Note düşündüm ama Android 7.0 desteği hakkında bilgi bulamadım. Tavsiyeleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer telefondan aşırı bir beklentin yoksa ve acelen varsa Zenfone 2, Huawei P9 Lite öneririm. Hepsi müthiş cihazlar yukarıda önerilenlerin.

Yalnız android cihazların şu anda %90 7.0 yok yani o çok önemli değil zaten ama illa olsun diyosan gm 5 plus var ama bence gerek yok, benim önerim p9 lite modeli ama 3gb ram olanı al zaten cihaz yarısını kullanıyo ramin sana geriye birşey kalmıyo.

Telefondan aşırı bir beklentim yok. 2GB RAM yeterli gibi sanırım. Parmak izi okuyucusu arkada olan P9 Lite tasarım olarak çok hoşuma gitti. Ayrıca alacaksam dediğim gibi kasko yaptırmam gerek sakar bi insanım. P9 Lite nasıldır? Bataryası bir gün boyunca mobil veri açık Whatsapp ve Facebook kullanarak dayanabilir mi? Başka önerileriniz var mı?

Bu arada 7.0 öyle çok önemli değil ama güncelleme alması muhtemel olan bir şey isterim tabiki. GM5+ da parmak izi okuyucusu olsa alırdım. Bu arada P9 Lite'daki kameralar da Leica'nın mı?

P9'larda sorun varmış sürekli iade ediliyormuş. P9 Lite'da da sorun var mı?

Telefondan aşırı bir beklentim yok. 2GB RAM yeterli gibi sanırım. Parmak izi okuyucusu arkada olan P9 Lite tasarım olarak çok hoşuma gitti. Ayrıca alacaksam dediğim gibi kasko yaptırmam gerek sakar bi insanım. P9 Lite nasıldır? Bataryası bir gün boyunca mobil veri açık Whatsapp ve Facebook kullanarak dayanabilir mi? Başka önerileriniz var mı?

Bu arada 7.0 öyle çok önemli değil ama güncelleme alması muhtemel olan bir şey isterim tabiki. GM5+ da parmak izi okuyucusu olsa alırdım. Bu arada P9 Lite'daki kameralar da Leica'nın mı?

P9'larda sorun varmış sürekli iade ediliyormuş. P9 Lite'da da sorun var mı?

Bende bir hafta önce P9 almayı düşünüyordum fakat Huawei marka telefonların SAR değerleri çok yüksek seviyelerde o açıdan kafam karıştı ve vazgeçtim.

Xiaomi Mi 5 bakın. Android 7.0 değil fakat cihazın kamerası güzel, pil ömrü iyi, Snapdragon 820 ve Adreno 530 bulunduruyor. Ben olsam Mi 5 alırdım fakat tercih sizin, karar sizin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı