14 yaş futbola başlamak için geç mi?

TheEren1

Centipat
Daha fazla  
Merhaba yaşım 14 futbolda çok bir yeteneğim var sayılmaz, iyi oynayamıyorum ama gelişmek istiyorum, çok çalışmak istiyorum, hırsım varç sizce gelişebilir miyim?

Merhaba yaşım 14 futbolda çok bir yeteneğim var sayılmaz, iyi oynayamıyorum ama gelişmek istiyorum, çok çalışmak istiyorum, hırsım varç sizce gelişebilir miyim?

Eğer çok çok iyi yerlere gelmek istiyorsan bir Ronaldo gibi geç olabilir fakat günde 10 saatin üstünde çalışman lazım eşitlemen için fakat normal bir futbolcu olmak istersen geç değil.

Eğer çok çok iyi yerlere gelmek istiyorsan bir Ronaldo gibi geç olabilir fakat günde 10 saatin üstünde çalışman lazım eşitlemen için fakat normal bir futbolcu olmak istersen geç değil.

Sağ olun hocam yanıtınız için. Umarim herkes hedefine ulaşır.

Üst düzey olmak için biraz geç olabilir ama cidden çalışırsan belli bir seviyeye gelebilirsin bence.

Hocam hedefim büyük ama futbol konusunda ilerlemeli miyim bende tam emin değilim.

Prof icin bile gec degil eger hayallerin yukseske ben 16 yasindayim amatorde oynuyorum futbol icin yas hicbirzaman bir engel degil.

Yeni konular

Geri
Yukarı