15.000₺ laptop alınır mı?

Bütçe
15000
Roblox açarsa al.
Kötü anlamındamı söylüyorsunuz hocam

Al geç bu fiyata bulamazsın daha.
İşlemci farkı var değil mi hocam,% kaç etkiler performansı bu alet ? 1.000₺ fark var altı üstü.

Teşekkür ederim hocam

Açar bahsettiğin her şeyi, Photoshop'ta çalıştığın düzeye göre sıkıntı yaşatabilir sadece. Ekran kartı gücü isteyen bir program çünkü.
Anladım hocam,çok üst düzey kullanmıyorum.Yormasın,hızlı olsun genel olarak yeter.Ekran kartı istedikmi cpu ve ram’den kısılıyor o zaman.Sizce hangisi daha mantıklı ?

Daha düşük ram ve cpu mu
Yoksa yüksek cpu ve ram ama ekran kartı eksik mi

Açar bahsettiğin her şeyi, Photoshop'ta çalıştığın düzeye göre sıkıntı yaşatabilir sadece. Ekran kartı gücü isteyen bir program çünkü.
Photoshop için öncelik işlemci gücü.

İşlemci farkı var değil mi hocam,% kaç etkiler performansı bu alet ? 1.000₺ fark var altı üstü.
İ5 1235u tekli çekirdekte yüzde 8 , r7 çoklu çekirdekte yüzde 10 önde. Ortalama alarak kafa kafayalar r7 çok ufak önde.
V15 TN panel olduğu için ve photoshop da panel de önemli olduğu için önermiyorum ben.

Son düzenleme:
Photoshop için öncelik işlemci gücü.

İ5 1235u tekli çekirdekte yüzde 8 , r7 çoklu çekirdekte yüzde 10 önde. Ortalama alarak kafa kafayalar r7 çok ufak önde.
V15 TN panel olduğu için ve photoshop da panel de önemli olduğu için önermiyorum ben.

o zaman ilk yazdığım ürün ideapad 1’i alıyorum hocam fiyatıda çok uygunken.Mağazalarda 4gb ram 512hdd’li cihazları bu fiyata satıyorlar

o zaman ilk yazdığım ürün ideapad 1’i alıyorum hocam fiyatıda çok uygunken.Mağazalarda 4gb ram 512hdd’li cihazları bu fiyata satıyorlar
Attığım i5 1235u hem tekli hem çoklu çekirdekte r5 7. Nesili ezip geçiyor.
Ram sonradan yükseltilebilir. Attığım Expertbook'u inceleyin.
7. Nesil r5 ,5. Nesil r5 den bile geride alınmaz.
Linki atabilir misiniz? Muhtemelen o cihazları da TN.

Son düzenleme:
Amazon.com.tr bu ürün alınır mı? Bende bu fiyat aralığında bir şey arıyordum.

Amazon haricinde bir yerden satın almak istemediğim için sipariş verdim. Günlük işler ve programlamada kullanılacak, eğer yanlış karar derseniz iade edebilirim. Elimde 32 GB DDR4 RAM vardı, ürün gelince onları ekleyeceğim.

15 bin lirayı paylaşımlı bir bilgisayar için harcamak çok mantıksız o fiyat bandı için en az NVIDIA MX450 ve MX550 ekran kartlı laptoplar alınmalı. Buyurun;

Yeni konular

Geri
Yukarı