15 Plus alınır mı?

hawkeyes

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, yeni bir telefon alacağım ve bu telefon kesinlikle Apple olacak. Telefonla Reels izlemek dışında çok da haşır neşir değilim açıkçası. Bütçeyi zorlayarak Pro veya Pro Max alabilirim ama bana ekstra olarak sunacağı hiçbir özelliği kullanmayacağım veya işime yaramayacak. Sizce 15 Plus alınır mı? Yoksa daha farklı modellere mi yönelmeliyim?

Sadece Apple istiyorsan iPhone 15 Plus yerine şunu öneririm diyebileceğimiz bir cihaz yok çünkü muadil diye bir şey yok. Kullanım biçimine bakarsak illa iPhone alacağım diyorsan iPhone 11 bile yetiyor.

Arkadaşlar merhaba, yeni bir telefon alacağım ve bu telefon kesinlikle Apple olacak. Telefonla Reels izlemek dışında çok da haşır neşir değilim açıkçası. Bütçeyi zorlayarak Pro veya Pro Max alabilirim ama bana ekstra olarak sunacağı hiçbir özelliği kullanmayacağım veya işime yaramayacak. Sizce 15 Plus alınır mı? Yoksa daha farklı modellere mi yönelmeliyim?

Yani söylediklerinize bakarsak galiba telefonu çok kullanmayacaksınız günlük işler için iPhone 8 Plus bile lüks kalıyor.

Büyük telefon istiyorsun sanırım. 15 Plus yerine en fazla 14 Plus’a yönelebilirsin fiyat farkına değmez dersen ki iki cihaz arasında işlemci ve type c farkı var o da Reels izlemende bir fark yaratmaz.

Özelliklerinin neredeyse çoğunu kullanmayacağınız bir cihaza 56-57bin lira vermek biraz keyfi bir hadise. Bütçe yetiyorsa alın. Haricen İphone 11 bile işinizi görür.

Bence ikisi de olmaz al bir tane iPhone 8 Plus veya iPhone 11 büyük monitör alıp telefonu o monitöre çevirici ile bir şekilde bağla 32 inç ekranda Reels izlersin. Gülmek amaçlı demedim ama galiba büyük ekranda Reels izlemek seviyorsunuz böyle daha mantıklı olur.

Paranız var harcamak istiyorsunuz olarak algıladım şu an gayet uygun olarak iPhone 11 Pro Max önerebilirim enazından para tasarruf edersiniz diyeceğim ama size kalmış.

Özelliklerinin neredeyse çoğunu kullanmayacağınız bir cihaza 56-57bin lira vermek biraz keyfi bir hadise. Bütçe yetiyorsa alın. Haricen iPhone 11 bile işinizi görür.

Kesinlikle iPhone 11 kullanıyorum bu cihazı almadan önce herkesin telefonunda gözüm vardı. Bunu kullanıyorum şu an abimde 14 Pro var hiç ilgimi çekmiyor çünkü günlük kullanımda bana bayağı yetiyor ha bütçem o kadar olsa 15 Plus alırdım. Ben sadece 11'in bile yeterli olduğunu söyliyorum.

Arkadaşlar işim gereği de telefonu kullanıyorum, şarjının da uzun gitmesi lazım fakat en çok yoracak olan şey Reels olduğu için sadece onu belirttim.
Telefonla fotoğraf da çekeceğim, video da çekeceğim, işim için gerekli olan bazı uygulamaları da kullanacağım. Benim sormak istediğim daha düşük modeller de işimi görür mü, yoksa al bunu geç mi dersiniz buydu.

Yeni konular

Geri
Yukarı