15 yaşında hayatı umursamayıp vücut geliştirmek mantıklı mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Klasik ogrenilmis caresizlik vakasi, mucadele etmekten kacinmak istiyorsun. Peki neden bunu forum sitesinde yapip, bu kacisini mesru kilmaya calisiyorsun?

Hocam işte o an hayata son vermeyi planlıyorum. Gerçekten öyle ergen ergen konuşuyor diyeceksiniz ama ben bu konu üzerine uzun zamandır düşündüm.

İntihar mı edeceksiniz? Yapmayın hocam lütfen, ergen damgası vurmak istemem ama böyle düşünmeniz ergenlikten kaynaklı. Ben de düşündüm ama sonra ne kadar aptalca olduğunu anladım. İleride bu halinize gülersiniz bile bana inanın.

Klasik ogrenilmis caresizlik vakasi, mucadele etmekten kacinmak istiyorsun. Peki neden bunu forum sitesinde yapip, bu kacisini mesru kilmaya calisiyorsun?
Mücadele etmekten kaçmak değil. Mücadele edeceksem bir şey için olmalı. Fakat ortada buna değer bir şey yok gibi.

Mücadele etmekten kaçmak değil. Mücadele edeceksem bir şey için olmalı. Fakat ortada buna değer bir şey yok gibi.

Mücadele edecek bir şey istiyorsan bunu sen seçeceksin. Güzel bir hayat için mi mücadele edeceksin, veya dünyaya güzel miras bırakmak için mi? Bu sana kalmış bir şey.

Sağolun hocalarım. Biraz mantıklı düşünmeye ihtiyacım var sanırım. Konu kapanabilir yardımlarınız için teşekkürler. Bu arada ergenlikten de oluyor olabilir, fakat bu benim için ciddi bir hale gelmeye başlamıştı. Örnek olarak bir eşyayı seviyorsam artık değer vermiyordum nasıl olsa bozulacak diye. Aynısı insanlar içinde geçerli, bir gün beni terkedecek vs. diye. Tekrardan teşekkür ederim :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı