1500 TL bandında kulaklık önerisi

Makaleler
1
Yer
Bursa

Bu bağlantıdaki ürünün çakma olma ihtimali var mıdır? Satıcının değerlendirmesi iyi duruyor lakin ürün için bir açıklama yoktu. Düşünceleriniz ve başka önerileriniz varsa beklerim.

Şimdiden teşekkür ederim.

Bu bağlantıdaki ürünün çakma olma ihtimali var mıdır? Satıcının değerlendirmesi iyi duruyor lakin ürün için bir açıklama yoktu. Düşünceleriniz ve başka önerileriniz varsa beklerim.

Hocam çakma olsa pttye eklenmez isterseniz soru sor kısmı varsa satıcıya sorun ama çakma ürünü 1500e satmazlar

Hocam çakma olsa pttye eklenmez isterseniz soru sor kısmı varsa satıcıya sorun ama çakma ürünü 1500e satmazlar
Hocam zamanında çakma Crocs satan vardı. Piyasa fiyatı 1000 TL olan terliği 250 TL'den satıyorlardı. O yüzden sizlere de danışmak istedim.

Ürün çakma değildir ama PttAVM'den daha önce alışveriş yapmadım müşteri hizmetli hakkında bilgim yok ama bütçeyi biraz daha çıkıp güvenilir siteden alabilirsin

Zaten aralarında bir fark yokmuş. Bağlantı için teşekkür ederim hocam.

Bu modeli önerir misiniz? Başka ürün öneriniz var mıdır?

Hocam benim attığım kategori üzerinden gidersek memnun olurum. Gereksiz mesaj atmamanızı rica ediyorum. Dışarıda takabileceğim, kablosuz ve oyuncu kulaklığı olmayan gündelik hayatta kullanabileceğim ürün bağlantılarını rica ediyorum.

Turbanli kizlarin taktigi kulaklık almanı onermem.

Yeni konular

Geri
Yukarı