16.500 TL'ye iPhone 13 açılmamış kutu alınır mı?

Yakup3114

Hectopat
Sarı sitede 16.500 liraya bir tane iPhone 13 buldum ve almayı düşünüyorum. Şu anda bilindik bayilerde 21.500 TL 128 GB olan model bulduğum. Kişi de hiç açılmamış kutulu faturalı veriyor. Kuzenim içime kurt düşürdü. Replika birebir aynı telefonu yapıp orijinal diye satıyorlarmış. Sizce böyle bir şey olabilir mi? Alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sarı sitede 16.500 liraya bir tane iPhone 13 buldum ve almayı düşünüyorum. Şu anda bilindik bayilerde 21.500 TL 128 GB olan model bulduğum. Kişi de hiç açılmamış kutulu faturalı veriyor. Kuzenim içime kurt düşürdü. Replika birebir aynı telefonu yapıp orijinal diye satıyorlarmış. Sizce böyle bir şey olabilir mi? Alınır mı?

Alınmaz. Bir düşün, bu adam neden 21.500TL'ye aldığı şeyi hiç kullanmadan 16.500TL'ye satsın? Eğer 21.500TL verebilecek bütçen yoksa, 16.500TL'yi zar zor çıkartıp bir telefona veriyorsan sakın yapma. Bu telefonlara bu paraları verebilmek için fazla fazla paranızın olması lazım, gidip de 3-4 ay çalışıp para biriktirip son paranızı şu telefonlara vermeyin.

Link verebilir misin?

(Yasaksa bilmiyorum kusura bakmayın)

Geri
Yukarı