18 bin TL'ye iPhone 13 Mini alınır mı?

Küçük bir şey istiyorsan SE 3 2022 veya iPhone 12 mini daha mantıklı. iPhone 13 Mini'ye 24.5k verilmez, 1K farkla iPhone 13 var zaten.

O yüzden 18 bine 2.el alıyorum hocam zaten. 9 aylık cihaz, 98 batarya. Resimlerde çok temiz görünüyor.

SE modeli 8 senelik kasası yüzünden kaybediyor beni.

Benim mesela iPhone tercih sebebim tamamen kamera ve iOS. Android cihazlarda 1 ay kullandıktan sonra dosya yöneticisine girsem temp klasörlerinde ne olmuş ne bitmiş yaptığım, baktığım, attığım her şeyle ilgili illaki bir kırıntı kalmış oluyor. Gizlilik ve depolama yönetimi açısından tamamen bir faul. Kamera konusunda gelecek olursak güncel Apple cihazların kamerası güncel bütün Android cihazların kamerasını ezer geçer. Her zaman bu böyle olmuştur. Hatta eski IPhone'ların kameraları bile güncel çoğu cihazdan iyidir gözümde, çünkü çektiğim fotoğraf ne kadar iyi olursa olsun bir yere attığın zaman çözünürlüğü 10 senelik telefonla aynı oluyor. Oppo cihazla fotoğraf çekiyorum resim mükemmel çıkıyor, bir yerde paylaştığım zaman rezalet.

Benim mesela iPhone tercih sebebim tamamen kamera ve iOS. Android cihazlarda 1 ay kullandıktan sonra dosya yöneticisine girsem temp klasörlerinde ne olmuş ne bitmiş yaptığım, baktığım, attığım her şeyle ilgili illaki bir kırıntı kalmış oluyor. Gizlilik ve depolama yönetimi açısından tamamen bir faul. Kamera konusunda gelecek olursak güncel Apple cihazların kamerası güncel bütün Android cihazların kamerasını ezer geçer. Hatta eski IPhone'ların kameraları bile güncel çoğu cihazdan iyidir gözümde, çünkü çektiğim fotoğraf ne kadar olursa olsun bir yere attığın zaman çözünürlüğü 10 senelik telefonla aynı oluyor. Oppo cihazla fotoğraf çekiyorum resim mükemmel çıkıyor, bir yerde paylaştığım zaman rezalet.

Bildiğim kadarıyla arkadaş telefonu oyun için alıyor.

@BERWAR abi gelsin olaya bir el atsın.

Bildiğim kadarıyla arkadaş telefonu oyun için alıyor.

@BERWAR abi gelsin olaya bir el atsın.

Oyun için üretilmiş Android cihazları hariç tutaraktan (hiç kullanmadığım için), ekran kalitesi olarak çoğu modeli ezip geçeceğini düşünüyorum. Hem yedek parçası nispeten ucuz Android cihazlara göre. Kaldı ki ürün değer kaybetmiyor. Şu anda örnek veriyorum 2 bin verip alınacak bir Apple cihaz 1 sene sonra en az 1.5 ediyorken Android cihaz 1 anca ediyor, çünkü alternatif fazla ve sürekli yenisi çıkıyor. İster istemez bu da fiyatı dibe çekiyor.

O yüzden 18 bine 2.el alıyorum hocam zaten. 9 aylık cihaz, 98 batarya. Resimlerde çok temiz görünüyor.

SE modeli 8 senelik kasası yüzünden kaybediyor beni.

Hocam 13 Mini pil olarak ve ekran olarak memnun etmeyebilir.
iPhone 12-12 Pro-11 Pro Max gibi cihazlar alınabilir.

Oyun için üretilmiş Android cihazları hariç tutaraktan (hiç kullanmadığım için), ekran kalitesi olarak çoğu modeli ezip geçeceğini düşünüyorum. Hem yedek parçası nispeten ucuz Android cihazlara göre. Kaldı ki ürün değer kaybetmiyor. Şu anda örnek veriyorum 2 bin verip alınacak bir Apple cihaz 1 sene sonra en az 1.5 ediyorken Android cihaz 1 anca ediyor, çünkü alternatif fazla ve sürekli yenisi çıkıyor. İster istemez bu da fiyatı dibe çekiyor.

Doğru ama ben iPad Air önermiştim telefon değil.

Arkadaş bu konu çok basit.
Bulunduğun an, mevcut zamanda hangisi iyiyse onu alacaksın.
Ben dönem dönem Apple da kullandım Samsung da kullandım.
Önemli olan baktığınız anda hangisi daha başarılı, daha iyi f/p sunuyor onu tercih edeceksiniz.

Geri
Yukarı