16 yaşında nasıl vücut yapılır?

Vücut yapmak icin spor salonuna gidebilirsin. Az ağırlık ile fazla tekrar ve 3-4 set yaparsan yeterli olur. Elbette beslenmene de dikkat etmen gerekiyor. Kas kütlesi kazanıp vücudunu sergilemek istiyorsan vücuduna yapacağın yatırımı uzun süreli yapmak zorundasın. 2-3 ayda ortada powerlifter,bodybuilder gibi gezemiyorsun maalesef.

Ben böyle öğrendim arkadaşlar işin uzmanından. Uyguladım sonucundan memnunum. Artık 15 20 dk ısınma yeter haldeyim.
1 saat ısınma kısmında bastım kahkahayı.
İlk 1 ay bu şekilde olması gerekir. Bilinçsiz yaparsa ilerde sonucuna katlanır. Yüzme de olay değil direkt Fitness ile başlamak doğru değildir. Eğer vücut alışık değilse. Isınamadan kastım bizim o beden dersinde yaptıklarımızdan değil umarım anlamışsındır.

Sen bir spor salonuna git. YouTube da binlerce adam var zaten serdar aktolga savaş cebeci den vs. izleyebilirsin. Sen git yazıl her şeyi anlatıyorlar zamanla öğrenirsin zaten.

Bu arada biz böyle yorumluyoruz ama fiziksel durumuna göre hocalar sana bir eğitim takvimi çıkarırlar. Belki de vücudun iyi durumdadır ve saydıklarıma ihtiyaç duymazsın. En iyisi bir spor salonuna başvurman. Bizim seni görmeden söyleyebileceklerimiz kısıtlı.

Geri
Yukarı