17.3 IPS Ekran vs 17.3 IPS 144hz Ekran

Baldi

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Aralarındaki temel fark ne? 15.6 ekran genişlediği için donma vs yapar mı 17.3 ekran? Yoksa 17.3 gayet yeterli mi?

Anlayan anlamış gayet net cevap vermiş. Anlamadıysanız açıklamam için beni uyarın veya cevap yazmayın.
Sorunuz 60Hz ile 144Hz farkı nedir ise 60 Hz üzmez ama 144Hz çok daha akıcı bir deneyim sunar. 144Hz deneyince bir daha 60 Hz panel görmek istemezsin 😀

Ekran genişlediği için herhangi bir donma yapmaz. 144 Hz ekran almanı tavsiye ediyoruz.

Teşekkür ederim değerli cevaplarınız için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım arkadaş 15.6 ekran ile 17.3 ekran arasında kasma farkı, hissi olur mu diye sormuş. Ekran büyüdüğü için.
Anlayan anlamış gayet net cevap vermiş. Anlamadıysanız açıklamam için beni uyarın veya cevap yazmayın.

Size yardım etmek isteyen kişiler var ancak dediğinizi anlamamışlar. Neden size yardım etmek isteyenlere soruyu net bir şekilde açıklamıyorsunuz da tersliyorsunuz? Ha çok biliyorsanız o zaman onlardan yardım istemeyin.

Bir tarafa 17.3" IPS panele sahip monitör, diğer tarafa 17.3 IPS 144Hz monitör demişsin. Sol kısım için HZ değeri paylaşmamışsın, neyle neyin karşılaştırılmasını istiyorsun? Konu girdine bakıyorum, "15.6 ekran genişlediği için donma yapar mı? " Yazmışsın, hahaha. 15.6" ekran hangi panel, kaç Hz'de 17.3" ekrana göre donma yapar mı diye soruyorsun? 15.6" nereden çıktı, başlıkta 17.3" ile 17.3"'i karşılaştırmışsın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı