17.3 IPS Ekran vs 17.3 IPS 144hz Ekran

Neye tetiklendin bu kadar? 🤡 Bu yorumları mı kirlilik olarak değerlendiriyorsun?

"Soruyu anlayabilen bana da anlatsın. "
@Rothbard : "Konunun tam olarak ne olduğunu anlamadım, sorunuzu düzeltir misiniz? "
@272147 : "Nasıl ya? Çok mu teknik ben anlamadım soruyu. "

Hiçbirimiz boş yapmamışız, tekrar bak. Sen önce derdini anlatabilmeyi öğren, anlamayanlara sonra tetiklenirsin.

Ayrıca başlıkla konunun alakası bile yok.

Başlık, 17.3 IPS Ekran vs 17.3 IPS 144hz Ekran

Bir tarafa 17.3" IPS panele sahip monitör, diğer tarafa 17.3 IPS 144Hz monitör demişsin. Sol kısım için Hz değeri paylaşmamışsın, neyle neyin karşılaştırılmasını istiyorsun? Konu girdine bakıyorum, "15.6 ekran genişlediği için donma yapar mı?" yazmışsın, hahaha. 15.6" ekran hangi panel, kaç Hz de 17.3" ekrana göre donma yapar mı diye soruyorsun? 15.6" nereden çıktı, başlıkta 17.3" ile 17.3"'i karşılaştırmışsın.
Böyle kişileri boşverin. Kendileri aynaya bakmıyorlar. Ayrıca hem bizden yardım istiyor daha derdini anlatamıyor, hem de biz yardım etmeye çalışıyoruz bunu "kirlilik" olarak nitelendiriyor. Madem çok iyi biliyorsun o zaman ne diye buraya konu açıyorsun ki ?

Bunu mu demek istedin ? demek yerine alay etmeye kalkıyorsunuz sonrada yardım etmeye çalışıyorduk diyorsunuz. Bilmiyor olabilir öğrenmek için konu açmış zaten.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı