18 yaş altı freelancer

Redux89

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 18 yaşının altındayım ve oyun, mobil uygulama ve masaüstü uygulama geliştiriyorum. 18 yaş altı için bir freelancer sitesi var mıdır? Fiverr var ama pek iyi gözükmedi yani çok fazla garip görünen ilanlar var. Bunu dışında başka bir site var mı bildiğiniz? Ha bir de fiverr de ya da başka sitelerde ödeme almak için Papara kullanabilir miyim?

Merhaba, 18 yaşının altındayım ve oyun, mobil uygulama ve masaüstü uygulama geliştiriyorum. 18 yaş altı için bir freelancer sitesi var mıdır? Fiverr var ama pek iyi gözükmedi yani çok fazla garip görünen ilanlar var. Bunu dışında başka bir site var mı bildiğiniz? Ha bir de fiverr de ya da başka sitelerde ödeme almak için Papara kullanabilir miyim?

Papara kullanamazsınız Papara size kendi kart IBAN'ını verdiği için açıklamaya Papara idni yazman gerekiyor o yüzden Papara'dan alamazsınız.

Fiverr de kullanamıyorsun diye biliyorum. 15 yaşımda fiverr kullandım ve satış yaparak cuzi bir miktarda dolar kazanmıştım onları çekebilmek için ailemin üstüne payoneer hesabı açtım ve oradan bana ücretsiz bir şekilde Payoneer kart yolladılar ve bu sayede içindeki miktarı kullanabildim.

Fiverr de kullanamıyorsun diye biliyorum. 15 yaşımda fiverr kullandım ve satış yaparak cuzi bir miktarda dolar kazanmıştım onları çekebilmek için ailemin üstüne payoneer hesabı açtım ve oradan bana ücretsiz bir şekilde payoneer kart yolladılar ve bu sayede içindeki miktarı kullanabildim.

Papara 500 TL'den fazla biriktirmek için ek ücretler istiyor.

Peki 18 yaş altı için hesap açan bazı bankalar var onlardan hesap açsam olur mu?

Peki 18 yaş altı için hesap açan bazı bankalar var onlardan hesap açsam olur mu?
sonuç olarak eğer İBAN var ise her türlü olur diye düşünüyorum. 18 yaş altı hesaplar nasıl oluyor açıklar mısınız bende sizin gibi freelance ile ugraşıyorumda ugraşıcam daha doğrusu.

Sonuç olarak eğer IBAN var ise her türlü olur diye düşünüyorum. 18 yaş altı hesaplar nasıl oluyor açıklar mısınız bende sizin gibi freelance ile ugraşıyorumda uğraşacağım daha doğrusu.

Bazı bankalar 18 yaş altındaki kişiler için hesaplar açabiliyor. İş Bankası, Garanti Bankası, Akbank bunlardan bazıları. Hepsinde farklı özellikler var. Birinde IBAN var. Birinde yok. Birinde EFT gönderebiliyorsunuz. Birinde gönderemiyorsunuz gibi. Akbank'dan emin değilim ama. Olmayabilirde ama İş Bankası ve garantinin vardı diye hatırlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı