19 yaşından sonra boy uzar mı?

Uzamazsın büyük ihtimalle kötü duruştan olduğundan daha küçük gibi durabilirsin sadece bu boy ölçümünde düşük göstermez. 15 yaşından sonra bende çok boy uzamadı hiç uzamadı hatta 1-2 cm maksimum sen 19 diyorsun çok zor.

Bak uzamazsın diyorum ama uzadım diyorsun demek ki buradaki yorumlar senin fikrini değiştirmeyecek salla boşver 173 filanda yeterli zaten

Google resimler ile karşılaştırdığımda plaklar açık gözüküyor. El bilek grafiğini niye yarım atayım?
Parmakların tam gözükmüyor dostum el bileği böyle yorumlamak doğru değil ama zaten radius kemiği kapanmış artık boy uzaması zor olur bu saatten sonra. Neye bakacağını bilmedikten sonra karşılaştırmanın bir anlamı yok zaten yanlış bakmışsın.

Parmakların tam gözükmüyor dostum el bileği böyle yorumlamak doğru değil ama zaten radius kemiği kapanmış artık boy uzaması zor olur bu saatten sonra. Neye bakacağını bilmedikten sonra karşılaştırmanın bir anlamı yok zaten yanlış bakmışsın.

Ortopedi doktoruna gittiğim zaman bana uzamazsın demedi. Basketbol ve yüzme yap dedi sadece. Şu kadar uzarsın bir şey söylemedi. Geçen sene tanıdığımın düğününde annem ile boyum aynı 163-165 gibi bir şey annem. Ölçüm yaptığımız metreden metreye değişiyor. Annemle aynada yan yana geldiğimizde bile bayağı bir fark var. Bu sabah ölçüm yaptık mazure ile 172 çıktım. 1 senede bir de 30 kiloya yakın kilo verdim.
Ekran Görüntüsü (19).png

En fazla bu kadar çıkıyor. E-nabızda.

Ortopedi doktoruna gittiğim zaman bana uzamazsın demedi. Basketbol ve yüzme yap dedi sadece. Şu kadar uzarsın bir şey söylemedi. Geçen sene tanıdığımın düğününde annem ile boyum aynı 163-165 gibi bir şey annem. Ölçüm yaptığımız metreden metreye değişiyor. Annemle aynada yan yana geldiğimizde bile bayağı bir fark var. Bu sabah ölçüm yaptık mazure ile 172 çıktım. 1 senede bir de 30 kiloya yakın kilo verdim.
Eki Görüntüle 1454916

En fazla bu kadar çıkıyor. E-nabızda.
Sonuç ne oldu şuan?

Yeni konular

Geri
Yukarı