2.08 metre birini nasıl dövebilirim?

Bilinmeyennnxxx

Centipat
Daha fazla  
1.75 boyundayım; okulda biri var, 2 metre 8 santim boyunda. Sürekli kaç kez oldu milletle beni rencide etmeye çalışıyor. Beni manitamın önünde eziklemeye çalışıyor, patlayacak gibiyim. Bu adamı nasıl döverim söyler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
1.75 boyundayım; okulda biri var, 2 metre 8 santim boyunda. Sürekli kaç kez oldu milletle beni rencide etmeye çalışıyor. Beni manitamın önünde eziklemeye çalışıyor, patlayacak gibiyim. Bu adamı nasıl döverim söyler misiniz?

Hocam bir şey yokmuş gibi yaklaşın,sonra bir anda malum bölgeye vurun eğilecektir,acıdığı için, sonra yüzüne sert bir yumruk çakıp yere düşürün devamı sizde

Uzun birini yıkmak daha kolaydır. Eğer herif gerçekten o kadar uzunsa çeneye bir yumrukla sersemlet sonra bacaktan kapıp yıkarsın, gerisi sana kalmış. Kavga etmeni önermiyorum.

Öncelikle hiç bulaşmayın derim,bulaşırsanız Allah size rahmet eylesin,çünkü aranızda baya boy farkı var.Senin o adama uzanman bile çok zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı