200 TL Kulaklık Tavsiyesi

M.CaN

Kilopat
Makaleler
16
Yer
Kırşehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, bir uzunca bir süredir kulakiçi kulaklık arıyorum kendime göre. Galaxy S6'nın yanında gelen kulaklık güzeldi ancak birkaç ay sonra sol tarafından ses gelmemeye başladı. Daha sonra Sony MDR EX-110LP modelini kullandım. Sesini beğenmiştim ancak üzerinden 1 ay bile geçmeden onun da bir tarafından ses gelmemeye başladı. Ucuz bir şey de değildi ve çok şaşırdım. O süreden beri kulağımı rahatsız etmeyecek, ne çok bass odaklı ne de çok tiz odaklı, biraz dengeli bir kulaklık arıyorum. Geçenlerde Creative EP-630i modelini aldım. Sesi güzel sayılırdı, bass odaklıydı daha çok ancak fiyatına göre kalitesiz gelmişti. Ayrıca kulaklarımı çok rahatsız ediyordu hiç rahat edemedim. Şu an 1-2 sene önce aldığım Sony MDR-EX15 modelini kullanıyorum. Fiyatı uygun bir model çok numarası yok. Bu ucuz modelin de 1 senedir hiç bozulmaması, daha pahalı aldığım modelin de 1 ayda bozulması çok garip geldi. Hangi markayı alacağıma şaşırdım. Bütçem çok fazla değil. 200 TL'nin üzerine çıkamam muhtemelen.

Konu sonlanabilir. AKG Y23 modelini aldım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı