2019 Milli Piyango size çıksa ne yaparsınız?

İlk kez bilet alıyorsun sanırım. Yazı tura atınca bile neyin geleceğini bilemediğimiz oluyor. Ama milyonda birlik ihtimale umut bağlıyoruz. Üstelik şaibeli de. Ne diyelim?:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Her türlü teknolojik aleti alırım, en iyisinden bilgisayar toplarım. İngiliz, Alman gibi konuşana kadar ingilizce, almanca kursu alırım. Sonrasında ise büyük ihtimalle konut sektöründe yatırım yaparım(tabii ebeveynlerimin üstüne).

Herkes bilgisayar falan toplarım yazmış. İlk öncelikle o paranın gelecekti devamını sağlamak için ufak çaplıda olsa bile bir yatırım yaparım. Sonrasında ihtiyaçlar, barınma gibi. En son 4xRTX 2080Ti ve 1GBPS internet :D

Herkes sistem demiş, ev alıp araba çekerdim, daha sonra bi 2080TI I9 9900K'lı sistem toplardım.
Yurtdışına çıkıp parayı bankaya yatırır ve yurt dışında yaşardım, paranın faizini yiye yiye tabii.

Ülkeden gider ve vatandaşlıktan da çıkardım.
Bunu Milli Piyango çıkmadan da yapabilirsin. Ben yaptım şahsen ama şunu öğrendim ki paran olduktan sonra sınır tanımadığın ülke Türkiye'dir kurallar ortadan kalkıyor.
Herkes sistem demiş, ev alıp araba çekerdim, daha sonra bi 2080TI I9 9900K'lı sistem toplardım.
Yurtdışına çıkıp parayı bankaya yatırır ve yurt dışında yaşardım, paranın faizini yiye yiye tabii.
Hangi ülkede bizim kadar faiz oranları yüksek merak ettim. Parayı çalıştırmazsan paran erir gider yurtdışında.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı