2023 yılında 2. el iPhone 11 mi sıfır Android mi alınır?

sido2334

Zeptopat
Daha fazla  
iPhone 11 alacaktım MediaMarkt'ta gittim. Fiyatı 25.000 taksit yapınca 28.000 oluyordu. Kılıf, kırılmaz cam, şarj adaptörü ile birlikte 30.000'e gelecekti. Bütçeme uymadığı için Android telefonlara yöneldim ama iPhone kullanma isteğim olduğum için kararsız kaldım. Android telefon alırsam acaba 1 yıl 2 yıl sonra kasarmı donarmı elimde kalırmı diye korkuyorum. Sonra 2. el iPhone 11'e baktım ve şu an karar verme aşamasındayım. Sizce 2. el iPhone 11 mi yoksa sıfır Android mi almalıyım?

BÜTÇEM 10K 17K

Son düzenleme:
İphone bir amiral gemisi fakat android amiral gemisi almayacaksan başka android alma.

Ayrıca iphone11 ekranı biraz kötü.

iPhone 11 alacaktım MediaMarkt'ta gittim. Fiyatı 25.000 taksit yapınca 28.000 oluyordu. Kılıf, kırılmaz cam, şarj adaptörü ile birlikte 30.000'e gelecekti. Bütçeme uymadığı için Android telefonlara yöneldim ama iPhone kullanma isteğim olduğum için kararsız kaldım. Android telefon alırsam acaba 1 yıl 2 yıl sonra kasarmı donarmı elimde kalırmı diye korkuyorum. Sonra 2. el iPhone 11'e baktım ve şu an karar verme aşamasındayım. Sizce 2. el iPhone 11 mi yoksa sıfır Android mi almalıyım?

28K'lara geldiyseniz az daha arttırıp S23'ü öneririm.

Ben bu Haziran'da S20FE 256 GB aldım gayet memnunum ve önerim şu yönde Android alacaksanız S21FE veya üstü aslında S20FE de çok güzel fakat artık güncelleme alamayacak bu yüzden.

S23 ekran muazzam. Baya bir zaman en güzel ekranı 14proda zannediyordum yanyanya görünce deneyimleyince max parlaklık yapınca video izleyince s23 ezdi geçti.

Iphonelar daha uzun ömürlü ve güvenli

2. El alacağınız fiyata bağlı. Eğer Android alacaksanız da ya S21 ya da S23 alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı