2024'te iPhone 11 alınır mı?

Arkadaşlar iyi sosyaller. Aramalara cevap verecek, Instagram, Spotify açacak bir telefon arayışındaydım. Android kısımda kameralar kötü olduğunu düşünüyorum. iPhone 7 kullandım bir süre, cidden çok güzel kamerası. 16 bin TL fiyata iPhone 11 almaya karar verdim. Sizce doğru bir karar mı?
Ben almazdım. Android'e bakış açınızı değiştirirseniz ihtiyacınızı karşılacaklar cihazlar bulunuyor.

Sistemi eleştireyim derken sisteme girmiş kafa. Elma logosu ne alaka. Ön yargınla yazmaya devam et. Aklı olan Apple alır. Uzun ömür deyip 3 yıla çöp olan Android'i değil. iPhone 11 sağlam telefondur dostum al geç. Android gericiler seni kandırmasın. Bu fiyata anca bu. Eğer paran varsa iPhone 13'e bak ya da Samsung S23'e

S9 S10 hâlâ kullanılıyor ezber yorum yapan sizsiniz

Vlala iPhone 11 kullanıyorum şu anki aklım olsa telefona 5 kdan fazla vermem sebebini söyleyeyim telefon çok abartılacak bir alet değil Instagram WhatsApp arasın çalsın gayet yeterli ortalama bir kamera ile iPhone modellerine gerek yok iPhone 11 de artık alınmaz alacaksan iPhone 13 alabilirsin veya ortalama 5-10 k arası Samsung al başka marka tavsiye etmiyorum.
İlla iPhone diyorsan iPhone 13 al başkan daha düşme seneye 16 çıkacak sen düşün eskidi artık ben bile 2021 Kasım'da aldım.

Sistemi eleştireyim derken sisteme girmiş kafa. Elma logosu ne alaka? Ön yargınla yazmaya devam et. Aklı olan Apple alır. Uzun ömür deyip 3 yıla çöp olan Android'i değil. iPhone 11 sağlam telefondur dostum, al geç. Android gericiler seni kandırmasın. Bu fiyata anca bu. Eğer paran varsa iPhone 13'e bak ya da Samsung S23'e.
Hocam, iPhone 11 çıktığı yılda gerçekten sağlam telefondu ama bitti kardeşim bitti. Erkanı 1080p bile değil ben anlatamıyorum galiba ve daha işletim sistemi bile almayacak. Onun fiyatına alınacak Androidler daha 3-5 ay önce çıktı 4 yıl işletim sistemi alacaklar hatta bazıları +5 yıl güvenlik.

Android'lerin kamerası sandığınız kadar kötü değil alt segmentlere bakmayın. Amaç yalnızca yazdıklarınız şeyler ise alınabilir güncelleme desteği bittiği zaman telefon ölmüş olmuyor birkaç yıl daha kullanılabilir.

Evet sadece fotoğrafa Instagram WhatsApp Spotify telefon kullanacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı