2024'te MacBook Pro 2015 15 inç alınır mı?

Linux23

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Elimde şu anda Lenovo V15 ııl model bir laptop var. 128 GB SSD i5 1035G1 işlemcili MX330 2 GB kartlı bir laptop. Bu laptop şu anda sorun yaratmaya başladığı için satmayı düşünüyorum. Bunu satıp yerine MacBook Pro 2015 15 inç alınır mı sizce? AMD Radeon R9 ekran kartlı, i7 4. nesil, 16 GB RAM 512 GB SSD olan modelini almayı düşünüyorum. 14000 TL civarında ikinci eli.

Macbok alacaksanız minimum M1 Air öneriyorum. Onlarında 20 binden başlıyor ikinci eli.

Macbok alacaksanız minimum M1 Air öneriyorum. Onlarında 20 binden başlıyor ikinci eli.

M1 almayı isterim ama maalesef dediğiniz gibi 20 binden başlıyor bir de 2 tane USB portu var gerisi yok. Çeşiti az.
Intel işlemcili MacBook'ları tercih etmeyin.
Kronik sorunu falan mı var?

Intel işlemciler ile m chipler arasında %70'lik performans farkı var. Apple da yakın zamanda desteğini keser muhtemelen.

Lenovo'dan macbooka geçsem daha düşük performans mı alırım? M çipli bir şey alamayacağım zaten param yetmiyor çünkü. Intel tercih sebebim ise Windows da kurulabiliyor olması. (64 Bit) MacOS + Windows şeklinde kullanırım diye düşünüyordum.

Konu günceldir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı