23 Kasım 2020 Technopat.net Erişim Sorunu

Kullanıcılar yazmadan bir konu açayım dedim. Site, gece saatlerinden itibaren erişime kapandı, zira hosting firması ve sunucuların bulunduğu DGN, erişim problemleri yaşadı.

Şu an geri geldi gibi. Konu açmak yerine bu konuya yazabilirsiniz. Yine gün içinde yönetim açıklama yapacaktır. :)

İyi sosyaller.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İlgi amacıyla yazmadım. Sözlükleri incelerseniz bu tarz entryler girildiğini görürüsünüz. Sadece benzetme yaptım. Baya benziyor bu arada. Rezalet puanı vermem konu başlığına değil, işini yapamayan arkadaşlara yönelikti. Yanlış anladınız sanırım.
Başlık benzetmesini ben de fark ettim lâkin başlığı derecelendirdiniz sandım.

Darısı sonsuzluğa doğru olması.
Bunu biraz daha açar mısın?
Recep hocam bir şey soracağım. Şimdi yeni Hosting'e geçme gibi bir durumda yine kesilir mi tüm site birkaç gün? Bir de hocam EPYC ne zaman gelecek? EPYC ile bu sunucu sorunları çözülecek mi?

EPYC için tarih veremiyorum. Şu an için de bir Hosting değiştirme planı yok. Daha bu sorunu değerlendirmedik.

Sitenizi ziyaret eden ziyaretçilerden onlarca üye olma potansiyeli olanlar siteye üye olmamış oldu. Daha bunun mesajı var konusu var. 12 saatlik gelirinizden oldunuz.

Hit kaygımız yok. Veri kaybımız olmadığı sürece böyle kesintiler olabilir. Yani en azından kendi açımızdan, kullanıcılarımızın erişememesi bir dert, sizin rahatsız olmanızı istemiyoruz ama sebebi ticari değil demek istiyorum, işin gelir kısmı değil burada önemli olan.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı