2500-300 TL Adobe Programları için Laptop Tavsiyesi

• Konuyu başlatan ofs
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 1B

ofs

Hectopat
Kuzenim televizyon ve sinema okuyor, onun için ekonomik bir laptop arıyoruz. Ancak alınacak bilgisayarın hangi özelliklere sahip olması gerektiğini bilmiyoruz. Tavsiyelerinize açığız. Bütçe 2500-3000 TL.

Eğer mümkünse 800 TL gibi bir fiyat daha ekleyip bunu alabilirsin. Grafik tasarım mezunuyum. Adobe un neredeyse bütün bütün programların da bana sorun çıkartmamıştı. Render dahil. Rahat 4 sene götürür sonra benim gibi değiştirmek zorunda kalıyorsunuz :)

Eğer mümkünse 800 TL gibi bir fiyat daha ekleyip bunu alabilirsin. Grafik tasarım mezunuyum. Adobe un neredeyse bütün bütün programların da bana sorun çıkartmamıştı. Render dahil. Rahat 4 sene götürür sonra benim gibi değiştirmek zorunda kalıyorsunuz :)

bilgisayar gerçekten güzel ancak fiyat bandı aşıyor bizi , yinede öneride bulunacağım .. Teşekkür ederim.

Casper çok para.
bu istediğimiz aralıkta hocam , sizce bu bilgisayar 3-5 sene adobe programları için bizi götürür mü ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı