2500 TL Intel sistem tavsiyesi

Tarrget159

Kilopat
Daha fazla  
2500 TL ile anakart, işlemci Intel, RAM ve soğutucu önerilerinizi bekliyorum. Mümkünse Vatan Computer üzerinden olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam,

1) Intel yerine Ryzen tercih edin derim. Daha iyidir.

2) Vatan Bilgisayar'dan mümkünse bir şey almayın. Çünkü müşteri memnuniyeti kötü ve neredeyse çoğu parçayı bozuk satıp, üstüne üstlük ilgilenmiyorlar. Onun yerine Nanakatalog.com tercih edebilirsiniz.

3) Sistem de neden Ekran Kartı, Kasa, Güç kaynağı gibi bileşenler yok? Siz de bunlar bulunuyor mu?

Sorularıma cevap verirseniz güzel bir sistem toplayabilirim.

Tamam ryzen olarak toplarmısınız ama fiyat 2000 tl olmasını istiyorum Vatandan almamın sebebi yani buralarda alabilceğim başka bi yer yok internettende sipariş vermek istemiyorum orda parçaların montajını yaptırıp direk olarak bende olan parçaları ilave edicem montaj konusunda bilgim yok.

Bende ekran kartı: Sapphire R9 280X TRI-X OC GDDR5 3GB 384Bit AMD Radeon DX 11.2
700 watt power bulunmakta
Kasa olarak xigmatek utgard pure black edıtıon mıd atx bulunmakta
@Silinen üye

Evet ekran kartı istemiyorum

Eğer uğraştırmıycaksa 2500 tl ile nasıl birşey toplayabiliriz
2000tl ile toplamaktan yanayım fakat çok fark olucak ise artık 500 tl daha vericez

Buyrun Hocam:
2000TL (2).PNG

2000TL'ye toplayabileceğim en iyi Ryzen'li sistem toplamaya çalıştım. Bu sistem seni tatmin edicektir. :) Biraz bütçeyi aştım ama, inan ki en iyisi bu. :)

Çok teşekkürler sağol yanlış anlamışsın benim 120 gb ssd 1 tb harddisk kasam güç kaynağım ve ekran kartım zaten var benim tek istediğim parçalar işlemci,ram ve anakart gerekliyse işlemci soğutucu onun dışında bir şeye ihtiyacım yok

Çok teşekkürler sağol yanlış anlamışsın benim 120 gb ssd 1 tb harddisk kasam güç kaynağım ve ekran kartım zaten var benim tek istediğim parçalar işlemci,ram ve anakart gerekliyse işlemci soğutucu onun dışında bir şeye ihtiyacım yok

:lanet::lanet: Hocam cidden kusura bakmayın. Dalgınlığıma gelmiş. İsterseniz, önerebilirim tekrardan. :)

İstanbul'da oturuyorsanız İtopya Bilgisayarın Kadıköy'de mağazaları mevcut. İster oraya gidip satın alabilir, isterseniz de internetten sipariş verebilirsiniz güvenilirdir. Sıvı soğutma konusunda pek bilgim olmadığı için tavsiyede bulunmak istemedim. Aşşağıdaki parçaları şiddetle öneririm.

Anakart

RAM

İşlemci

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı