2500 TL kulaklık önerisi

Bütçe
2500
Yani hocam bende bulunuyor. OYle bir sorun yok ve yasanacak gibi degil de. USB modeli.
Hocam yaşanacak gibi değil derken neyi düşündünüz anlamadım. Öyle bir sorun var demedim olabilir dedim. Ayrıca reddittekilerin de bunun yaşanacağını tahmin edebileceğini düşünmüyorum. Şişmiyor patlıyor bir anda çünkü takdir edersinizki belirgin bir özelliği yok nasıl anlayacaksınız. :D

Hocam yaşanacak gibi değil derken neyi düşündünüz anlamadım. Öyle bir sorun var demedim olabilir dedim. Ayrıca reddittekilerin de bunun yaşanacağını tahmin edebileceğini düşünmüyorum. Şişmiyor patlıyor bir anda çünkü takdir edersinizki belirgin bir özelliği yok nasıl anlayacaksınız. :D
Ped mi kulaklik mi patliyor anlamadim? :D

Eki Görüntüle 2181405Eki Görüntüle 2181406Eki Görüntüle 2181407Eki Görüntüle 2181408
Buyrun hocam. Wireless ile kablolu arasındaki dediğim fark unutulmamalı bunları atıyorum ama USB modelinde var demiyorum. Olabilir.
USB modelinde yaşamadım ama çok söz konusu olamicam çünkü USB modeli benim değildi arkadaşımın aracılığıyla aldım , sonra begenince ihtiyaç gereği Max wireless modelini aldım, madem böyle bir sorun varmış ozaman tek çare bunu almak

USB modelinde yaşamadım ama çok söz konusu olamicam çünkü USB modeli benim değildi arkadaşımın aracılığıyla aldım , sonra begenince ihtiyaç gereği Max wireless modelini aldım, madem böyle bir sorun varmış ozaman tek çare bunu almak
Yani evet, konuyu daha da uzatmaya gerek yok. Arkadaş konu açtı kayboldu itopyadan alabilecek mi alamayacak mı onu da yazmıyor. Alamayacaksa siz 600-700 farka öneriyor musunuz hocam onu söyleyinde arkadaş ona göre V2 SE alsın.

Konu kapansın artık eğer stoklara tekrar gelirse (ki yakın zamanda gencere ve itopyaya gelicektir) HS 80 alsın eğer gelmezse yada hafif birşey istiyorsa BS V2 bu kadar öznel birşey için yiprenmaya gerek yok.

Sizinde daha bilmeden kulaklık onermeniz ayrı komik.
Zamanında çok fazla araştırdım. Kendim de V2 kullanıyorum. HS80'i de gayet iyi biliyorum, arkadaşın deneyimlerini öğrenmek istedim. Neyin tribi bu anlamadım.

Oyunlarda ses kasma ve müzik açısından da V2SE dersiniz değil mi?
Bende yakın zamanda aldım şöyle bir durum var ben direk kulaklığın ham sesini kullanıyorum ve çok başarılı bir şekilde ses kasabiliyorsun ama "Tüm geliştirmeleri devre dışı" bırakman lazım yani yazılım vs etkin olmayacak çok daha verimli oluyor ben o şekilde kullanıyorum gayet memnunum ama yazılımını kullanmamak beni üzüyor ): yazılımını kullandığımda sesler çok boğuk geliyor o yüzden ham halini kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı