2500 TL'ye oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
2000-2500
Herkes kullanıyor diye iyi demedim en iyilerinden olduğu için herkes kullanıyor dedim. Kesinlikle HyperX in efsaneleşmiş ürünlerinden birisi. G733 ten daha iyi diyebilirim. Herhalde G733 kötü demessin.

Şu anlık Cloud 2'yi konu dışında tutarsak ve sadece iki opsiyon üzerinden yürürsek v2X mi daha iyidir yoksa G335 mi?

Site güvenilir mi çünkü başka sitelerde aynı ürün 3000 TL'den fazla.
v2x. zaten attığım fotoğrafta gözüküyordu hangisinin daha iyi olduğu.

Herkes kullanıyor diye iyi demedim en iyilerinden olduğu için herkes kullanıyor dedim. Kesinlikle HyperX'in efsaneleşmiş ürünlerinden birisi. G733'ten daha iyi diyebilirim. Herhalde G733 kötü demessin.

V2X. Zaten attığım fotoğrafta gözüküyordu hangisinin daha iyi olduğu.

Şaka mısınız hocam siz ya? Nasıl G733'ten iyi olabilir? Biri 4500TL, biri 2700TL üstelik Cloud 2 2000TL'den fazla etmeyecek bir kulaklık.

Şaka mısınız hocam siz ya? Nasıl G733'ten iyi olabilir? Biri 4500TL, biri 2700TL üstelik Cloud 2 2000TL'den fazla etmeyecek bir kulaklık.
İkisinide binbir çeşit oyunu 1 yıldan fazla oynadım. 1.si Cloud 2 açık ara daha rahat 2.si ses kasmak daha kolay yani daha iyi .(g733 ilk kullandığımda direk farkettim aradaki farkı.) 3.sü mikrofonu daha kaliteli. fiyat farkı sebebi biri kablolu biri kablosuz.

İkisini de binbir çeşit oyunu 1 yıldan fazla oynadım. 1.si Cloud 2 açık ara daha rahat 2.si ses kasmak daha kolay yani daha iyi.(G733 ilk kullandığımda direk fark ettim aradaki farkı.) 3.sü mikrofonu daha kaliteli. Fiyat farkı sebebi biri kablolu biri kablosuz.

Cloud 2 Wireless olanı:
Logitech G733 LIGHTSPEED Wireless vs HyperX Cloud 2/Cloud II Wireless Side-by-Side Headphones Comparison
Cloud 2 olanı:
Logitech G733 LIGHTSPEED Wireless vs HyperX Cloud 2/Cloud II Side-by-Side Headphones Comparison
İkisini bile karşılaştırmanız değişik. Rakibi Cloud 2 Wireless G733'ün.

Yani buradaki testlere göre daha iyi gözüküyor fakat ben dedimki daha kolay ses kasılıyor. Yani sesin iyi olması tam olarak sesin daha iyi kasılıcağı anlamına gelmiyor. Ben G733'e geçtikten sonra afalladım bir süre çünkü zorlandım ses kasarken. HyperX daha kolaydı diyorum. Zaten bahsettiğim gibi kötü olsa profesyonel oyuncular kullanmazdı galiba.

Yani buradaki testlere göre daha iyi gözüküyor fakat ben dedimki daha kolay ses kasılıyor. Yani sesin iyi olması tam olarak sesin daha iyi kasılıcağı anlamına gelmiyor. Ben G733'e geçtikten sonra afalladım bir süre çünkü zorlandım ses kasarken. HyperX daha kolaydı diyorum. Zaten bahsettiğim gibi kötü olsa profesyonel oyuncular kullanmazdı galiba.

Sesin iyi olması sonucunda oyun performansı daha iyi demedim ki? Gidin imaging performansına bakın. 6.1 bir oyuncu kulaklığı için düşük. @SF24 hocam bir sen bakabilir misin? Anlatamıyorum arkadaşa.

Cloud II fahiş fiyat ürünü.
Atılan çoğu ürün ya zayıf ya dip ses sorunlu ya da fahiş fiyatlı.
Bütçe çıkarılıp gpx alınması en mantıklısı.
Ayrıca şunu belirtmem lazım ki; HyperX ciddi anlamda F/P'likten uzaklaştı kulaklık olarak. Ülkemizdeki kur dalgalanmasıdır vs. geçelim.
Logitech G Pro X 7.1 981-000818 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe alın geçin.

Bu arada G733 de gayet iyi model, eski olabilirler fakat bu bütçede halen en iyi oldukları gerçeği değişmiyor.

İkisini de binbir çeşit oyunu 1 yıldan fazla oynadım. 1.si Cloud 2 açık ara daha rahat 2.si ses kasmak daha kolay yani daha iyi.(G733 ilk kullandığımda direk fark ettim aradaki farkı.) 3.sü mikrofonu daha kaliteli. Fiyat farkı sebebi biri kablolu biri kablosuz.

İronimi ironi değilse hiç komik değil.

Sesin iyi olması sonucunda oyun performansı daha iyi demedim ki? Gidin imaging performansına bakın. 6.1 bir oyuncu kulaklığı için düşük. @SF24 hocam bir sen bakabilir misin? Anlatamıyorum arkadaşa.

Dostum bence HyperX Cloud 2 ile Corsair kulaklığı karşılaştırmak HyperX'e bir hakaret. Yani ben burada kendi deneyimlerimi paylaşıyorum, gelip de 2000 TL etmez demiyorum. İstersen başkasına sor çünkü anlaşılan Cloud 2'den nefret ediyorsun. Kullandın mı bilmiyorum fakat dediğim gibi arada açık ara fark vardı. Daha kaç kere belirteyim? Ben G733 kullanırken ses kasmakta zorlandım. Çünkü HyperX daha iyiydi bence. Daha iyi ses kasan bir kulaklıktan daha kötü ses kasan bir kulaklığa geçtiğim için ya da daha kötü değil de daha zor kasılan bir kulaklığa geçince zorlandım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bence HyperX Cloud 2 ile Corsair kulaklığı karşılaştırmak HyperX'e bir hakaret. Yani ben burada kendi deneyimlerimi paylaşıyorum, gelip de 2000 TL etmez demiyorum. İstersen başkasına sor çünkü anlaşılan Cloud 2'den nefret ediyorsun. Kullandın mı bilmiyorum fakat dediğim gibi arada açık ara fark vardı. Daha kaç kere belirteyim? Ben G733 kullanırken ses kasmakta zorlandım. Çünkü HyperX daha iyiydi bence. Daha iyi ses kasan bir kulaklıktan daha kötü ses kasan bir kulaklığa geçtiğim için ya da daha kötü değil de daha zor kasılan bir kulaklığa geçince zorlandım.

HyperX fanboyusun dostum. Teknik detaylarda bile G733 öne geçiyor, imkansız daha rahat ses kasmanız. Psikolojik olarak öyle hissediyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı