2500 TL'ye oyuncu kulaklığı

Hocam iyi akşamlar

@GalaxySal450 dedigine güvenerek Arctis 1 Wireless aldım kargoda beklyiorum dediginiz mikrofonuda araştırıp bakacağım teşekkür ederim​

Hocam selamlar ben sadece xbox series s için kullanacağım xbox editon almayı düşünüyorum kablosuz olmasından dolayı bu modele çok yakınım ama eski bir model olumlu olumsuz bir sürü yorum var ben de konuyla alakalı bir konu açtım ama henüz yorum yapan olmadı. Kullanım deneyimlerini paylaşırsan sevinirim

Hocam selam ben sadece Xbox Series S için kullanacağım Xbox editon almayı düşünüyorum kablosuz olmasından dolayı bu modele çok yakınım ama eski bir model olumlu olumsuz bir sürü yorum var ben de konuyla alakalı bir konu açtım ama henüz yorum yapan olmadı. Kullanım deneyimlerini paylaşırsan sevinirim.

Hocam ( Rampage sn RE66 Alpha X )
Den Artics 1'e geçtim
Öncelikle ses kalitesi cok güzel karşı taraf sesinizi çok güzel ve net alıyor

Şarj süresi abartısız 1.30 gün gidiyor ki günümün yarısı PC de geçiyor

Bir problemi var oda şahsi görüşüm sesler çok yoğun ve boğuk geliyor ilk 3.4 gün alışamadım onunda problemi şu olabilir
Rambageden buna geçiş yaptığım için olabilir 4 yıl rambage kulandım
Veya uygulama uzerinden ekolayzer ayarı yapılabilir ben yapamadım 🥲

Kısa özet böyle özetliyebilirim başka sorun olursa buralardayım

Teşekkür ederim hocam büyük ihtimalle alacam fiyatı 1.887,49 TL bu fiyata kaçmaz diye düşünüyorum. Ki ben çok fazla oyun oynamaya zamanı olan birisi değilim işten zaman kalırsa bi kaç saat anca oyun oynuyorum benim işimi görür bence yeniden teşekkürler :)

Hocam ( Rampage sn RE66 Alpha X )
Den Artics 1'e geçtim
Öncelikle ses kalitesi cok güzel karşı taraf sesinizi çok güzel ve net alıyor

Şarj süresi abartısız 1.30 gün gidiyor ki günümün yarısı PC de geçiyor

Bir problemi var oda şahsi görüşüm sesler çok yoğun ve boğuk geliyor ilk 3.4 gün alışamadım onunda problemi şu olabilir
Rambageden buna geçiş yaptığım için olabilir 4 yıl rambage kulandım
Veya uygulama uzerinden ekolayzer ayarı yapılabilir ben yapamadım 🥲

Kısa özet böyle özetliyebilirim başka sorun olursa buralardayım

Teşekkür ederim hocam büyük ihtimalle alacam fiyatı 1.887,49 TL bu fiyata kaçmaz diye düşünüyorum. Ki ben çok fazla oyun oynamaya zamanı olan birisi değilim işten zaman kalırsa bi kaç saat anca oyun oynuyorum benim işimi görür bence yeniden teşekkürler :)

Satın aldım yarın kargoya verilecek bakalım nasılmış :)

Son düzenleme:
Teşekkür ederim hocam büyük ihtimalle alacağım fiyatı 1.887, 49 TL bu fiyata kaçmaz diye düşünüyorum. Ki ben çok fazla oyun oynamaya zamanı olan birisi değilim işten zaman kalırsa birkaç saat anca oyun oynuyorum benim işimi görür bence yeniden teşekkürler :)

Teşekkür ederim hocam büyük ihtimalle alacağım fiyatı 1.887, 49 TL bu fiyata kaçmaz diye düşünüyorum. Ki ben çok fazla oyun oynamaya zamanı olan birisi değilim işten zaman kalırsa birkaç saat anca oyun oynuyorum benim işimi görür bence yeniden teşekkürler :)

Satın aldım yarın kargoya verilecek bakalım nasılmış :)

İyi fiyata bulmuşsun ben 2100'e aldım keza 1.400'e de var iyi araştır daha uyguna bulursun ben acele ettim aldım.

İyi fiyata bulmuşsun ben 2100'e aldım keza 1.400'e de var iyi araştır daha uyguna bulursun ben acele ettim aldım.
2 gündür araştırıyorum en uygun fiyat trendyolda. Kablolu olanlar dediğin fiyata var ama ben kablosuz tercih ettim hocam deneyimlerimi de paylaşırım buradan

2 gündür araştırıyorum en uygun fiyat trendyolda. Kablolu olanlar dediğin fiyata var ama ben kablosuz tercih ettim hocam deneyimlerimi de paylaşırım buradan
Yeniden selamlar. Bayram tatili boyunca kulaklığı uzun uzadıya deneyimleme şansım oldu. Belirttiğim gibi sadece xboxta kullanıyorum. Beni tatmin etti. Şarjı rahatlıkla yetiyor. Adana da yaşıyorum ve hava sıcaklığı malumunuz ama ona rağmen uzun saatler kullandığımda dahi terleme yapmadı. Sadece uzun saatler kullanım sonunda kulağımda çok az bir sızlama oldu bunun nedeni de benden kaynaklıdır diye düşünüyorum alışık değilim çünkü. Benim gibi düz bir kullanıcı ve xbox sahibiyseniz öneririm

Son düzenleme:

Geri
Yukarı