2500 TL'ye oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
2000-2500
Dostum bence HyperX Cloud 2 ile Corsair kulaklığı karşılaştırmak HyperX'e bir hakaret. Yani ben burada kendi deneyimlerimi paylaşıyorum, gelip de 2000 TL etmez demiyorum. İstersen başkasına sor çünkü anlaşılan Cloud 2'den nefret ediyorsun. Kullandın mı bilmiyorum fakat dediğim gibi arada açık ara fark vardı. Daha kaç kere belirteyim? Ben G733 kullanırken ses kasmakta zorlandım. Çünkü HyperX daha iyiydi bence. Daha iyi ses kasan bir kulaklıktan daha kötü ses kasan bir kulaklığa geçtiğim için ya da daha kötü değil de daha zor kasılan bir kulaklığa geçince zorlandım.

HyperX'e hakaretmi ne saçmalıyorsun HS80 çöp Cloud 2'yi ezer geçer.

Dostum bence HyperX Cloud 2 ile Corsair kulaklığı karşılaştırmak HyperX'e bir hakaret. Yani ben burada kendi deneyimlerimi paylaşıyorum, gelip de 2000 TL etmez demiyorum. İstersen başkasına sor çünkü anlaşılan Cloud 2'den nefret ediyorsun. Kullandın mı bilmiyorum fakat dediğim gibi arada açık ara fark vardı. Daha kaç kere belirteyim? Ben G733 kullanırken ses kasmakta zorlandım. Çünkü HyperX daha iyiydi bence. Daha iyi ses kasan bir kulaklıktan daha kötü ses kasan bir kulaklığa geçtiğim için ya da daha kötü değil de daha zor kasılan bir kulaklığa geçince zorlandım.

Dostum, sakin bir şekilde yazı yaz lütfen bu birinci telkinim olsun.
İkinci olarak G733'te ses kasmakta zorlandığını belirtmişsin, bunun sebebi kulaklıkların arasındaki empedans ve tizlik değerlerinin farkı.
Ayrıca G733 teknik özellikler konusunda HyperX'i şamaroğlan yapıyo'.
HS80'e laf atılmış sanırım. HS80'nin rakibi Cloud II değil,GPX 2.rakip olduğu kulaklığın fiyatına bakarsan zaten ne olduğunu anlarsın canım :)
Bir diğer önemli konu, sen HyperX'in fahiş fiyat uygulamasından habersizsen bi'ara git Akakçe üzerinde son 1 yıldaki fiyat artışına bakabilirsin. Bakalım ne kadar saçma bi' fiyat artışı mevcutmuş.
G733/HS80/G Pro X modelleri alınabilir. V2X ve C II normal fiyatına dönerse 'belki' düşünülebilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı