30.000 TL Laptop önerisi

• Konuyu başlatan tnhd
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 196

tnhd

Femtopat
Daha fazla  
Ben bilişim teknolojileri öğrencisiyim. Genellikle Visual studio, Photoshop gibi programları akıcı bir şekilde kullanılabilir ve oyun oynayabilir bir Laptop arıyorum.

Bütçe: Max 30K civari.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka Monster'lar ısınıyor mu biliyor musun yani herhangi bir sıkıntısı var mı?
Clevo kasalar sorunludur ancak bu tongfang kasa yani Acer nitro ayarında denilebilir.

Lenovo LOQ varken Monster almazdım şahsen. Tavsiyem LOQ veya Nitro 16 olur.
Hocam bu paraya 4060 Loq veya nitro yok ki. 32 bine Loq var o da 512GB. Zaten Loq ile monster arasında fark yok dercesine az. Hatta ekran olarak Monster önde

Clevo kasalar sorunludur ancak bu Tongfang kasa yani Acer Nitro ayarında denilebilir.

Hocam bu paraya 4060 LOQ veya Nitro yok ki. 32 bine LOQ var o da 512 GB.

Önerdiğin cihaz 31k 1 k daha fazla verir Lenovo LOQ alırım şahsen. SSD işi ise ilerleyen dönemlerde yükseltilir. 4050 Nitro 16'yı tercih ederim 4060 monstera. Nitro ayarında falan olmasına imkan yok ayrıca insanlara yanlış bilgi vermeyin. Öyle bir olay olsa Monster ucuza satmaz zaten satmıyorda.

Önerdiğin cihaz 31k 1 k daha fazla verir Lenovo LOQ alırım şahsen. SSD işi ise ilerleyen dönemlerde yükseltilir. 4050 Nitro 16'yı tercih ederim 4060 monstera. Nitro ayarında falan olmasına imkan yok ayrıca insanlara yanlış bilgi vermeyin. Öyle bir olay olsa Monster ucuza satmaz zaten satmıyorda.
Hocam 4050 ile 4060 arasında yüzde 20 ye yakın performans farkı var üstelik 4050'nin 6GB vrami uzun ömürlü olmaz günümüzde en az 8 GB vram şart. Kalite dediğiniz şey bileşenler kadar önemli etken değil 4050 yi aldıktan sonra 3 sene sonra ayar kısmak gerekir. Ucuz satmasının sebebi de yerli montaj olduğu maliyet çok daha ucuza geliyor. Üstelik monster ekran konusunda da oldukça iyi ve Ömür boyu garantisi var ücretsiz servisine gönderebiliyorsunuz. Tamamen benim tercihim ama ben cihaz almışken uzun ömürlü olsun isterim.

Hocam 4050 ile 4060 arasında yüzde 20'ye yakın performans farkı var üstelik 4050'nin 6 GB VRAM'i uzun ömürlü olmaz günümüzde en az 8 GB VRAM şart. Kalite dediğiniz şey bileşenler kadar önemli etken değil 4050'yi aldıktan sonra 3 sene sonra ayar kısmak gerekir. Ucuz satmasının sebebi de yerli montaj olduğu maliyet çok daha ucuza geliyor. Üstelik Monster ekran konusunda da oldukça iyi ve ömür boyu garantisi var ücretsiz servisine gönderebiliyorsunuz. Tamamen benim tercihim ama ben cihaz almışken uzun ömürlü olsun isterim.

Tamam dostum. 4060'lı Monster 2 sene sonra pert olunca yerli montaj diye övünürsün.

Geri
Yukarı