3500-4000 arası laptop önerisi

İkinci ele yönelmeniz tavsiyemdir. Daha güçlü olur. Ne kadar yükseltebilirsiniz? Önerim:

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...7re-leopard-pro-gaming-laptop-833129094/detay senin bütçende.

Sıfır istemese arkadaş 2. el de çok güzel cevherler var. Genel olarak dolandırıcılıktan korkuluyor.
Bu ilan İstanbul'da olsa düşünebilirdim ama 2. ele de bir göz gezdireceğim teşekkürler.

Yazdığım yazının üstüne soğuk su gibi geldi :p.

Şu anda kullanıyorum memnunum oyunları da açıyor şarjıda oyun haricinde güzel gidiyor hemen bitmiyor. Ben aldığım 3300 TL'ydi zamlanmış ama genede tavsiye ederim. Tek sıkıntım 256 GB SSD olması bazen zor yetiyor ama oda harddiskle çözülebilir.
.

Ağrı'da 1050Ti ve 7. nesil i7 işlemci 3500TL
İstanbul'da 960m ve 6. nesil i7 işlemci 4000TL 🤔
Nerede gördünüz özellikleri? Cidden göremedim ben aynıdır diye attım. Bu arada İstanbul diyoruz ne kadar çakal var ise hepsi burada. Bir bu kadar da iyi kalpli var. Fakat burada (sahibinden/letgo) zor sanırım bulmak :(

Nerede gördünüz özellikleri? Cidden göremedim ben aynıdır diye attım. Bu arada İstanbul diyoruz ne kadar çakal var ise hepsi burada. Bir bu kadar da iyi kalpli var. Fakat burada (sahibinden/letgo) zor sanırım bulmak :(
Sıfır istemese arkadaş 2. el de çok güzel cevherler var. Genel olarak dolandırıcılıktan korkuluyor.
Tam olarak da bu arkadaşın dediği gibi insan kim ile karşılacağını bilemiyor 🤷‍♂️
Önerileriniz için teşekkür ederim . :)

Geri
Yukarı