40.000 TL'ye laptop önerisi

Bütçe
30000-40000
Bütçeniz mi arttı, tam bütçeniz ne?
Hocam şu şekil ifade ediyim. Benim amacım FUHD veya 2K oyunlar aksın gerçek anlamda aksın kaygı olmasın. Ancak diğer yandan da iyi bir soğutma deneyimi elde etmek. Eğer aradaki farka değecekse bütçemi 50-55 seviyelerine zorlayabilirim. Ancak aradaki 15K'lık farka değmeyecekse 40K civarı bir bütçem var. Buradaki değme durumunu da şöyle anlatıyım. 40 bin seviyesinde 60 performans alıp,55 bin seviyesinde 100 performans alacaksam bu benim için değecek bir farktır. Öbür türlü çünkü 4060'ın da FUHD'de üzeceğine inanmıyorum.

O zaman bu modeli alıp RAM ekleyin.

O zaman bu modeli alıp RAM ekleyin.

RAM eklersek garanti dışı kalma durumu nedir hocam? Lenovo daha iyi bir tercih olmaz mı? LOQ modeli.

RAM eklersek garanti dışı kalma durumu nedir hocam? Lenovo daha iyi bir tercih olmaz mı? LOQ modeli.
Hangi LOQ modeli? Garanti dışı kalmıyor zarar verilmezse.

Nitro daha iyi panele sahip ve daha ucuz. TUF ise alınmaz Nitro 16 varken.

Panel kalitesi ve soğutma gibi konularda çok daha iyi TUF'tan.

Nitro daha iyi panele sahip ve daha ucuz. TUF ise alınmaz Nitro 16 varken.

Panel kalitesi ve soğutma gibi konularda çok daha iyi TUF'tan.
Hocam peki bu ürün aradaki fiyat farkına değer mi? Kusura bakmayın biraz fazla soruyorsam araştırmayı seven biriyim biraz.

Hocam peki bu ürün aradaki fiyat farkına değer mi? Kusura bakmayın biraz fazla soruyorsam araştırmayı seven biriyim biraz.

Arada 13 bin TL fark var, alacaklarınız %15 falan daha iyi GPU, %20 daha güçlü CPU, daha iyi panel kalitesi ve soğutma. Eğer değeceğini düşünüyorsanız size kalmış, ben farkları belirttim. Daha uygun yoldan 4060 Nitro'da üzmez.

Arada 13 bin TL fark var, alacaklarınız %15 falan daha iyi GPU, %20 daha güçlü CPU, daha iyi panel kalitesi ve soğutma. Eğer değeceğini düşünüyorsanız size kalmış, ben farkları belirttim. Daha uygun yoldan 4060 Nitro'da üzmez.
TUF'un Ryzen 9 ailesinden bir CPU'ya sahip olması fark ettirir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı