Steam 5.79 dolarlık oyun 5$ fiyatına alınabilir mi?

Fweryq

Centipat
Daha fazla  
Lethal Company almayı düşünüyorum Steam'den ama hesabın para birimi şu an 0, cüzdana 5 dolar yüklesem lethal Company'i alabilir miyim yoksa Steam benden o 70 Cent'i ister mi? 70 cent için 10 dolar yüklemek istemiyorum :(

Screenshot_3.png

Hocam Steam'den veresiye ister gibi soru sormuşsunuz. :D Tabi ki o 0.70 doları sizden alacak. 5 doları Steam cüzdandan alır, geri kalanı karttan alır.

Lethal Company almayı düşünüyorum Steam'den ama hesabın para birimi şu an 0, cüzdana 5 dolar yüklesem lethal Company'i alabilir miyim yoksa Steam benden o 70 Cent'i ister mi? 70 cent için 10 dolar yüklemek istemiyorum :(

Eki Görüntüle 2166625

CS:GO var mı? Git kasa düşür 3 dolar düşerse güzel olur.

Hocam 0.79 cent ödememek için ilk önce Steam desteğe gir GabeN'ın telefon numarasını alabilir miyim de onlar neden der sen şu an söyleyemem önemli bir iş ona söylemem lazım de adını sorunca Tim Sweeney de onlar sana telefon numarasını anında atar ama sakın normalden arama çünkü yurt dışı aramalarından Telekom çok para çekiyor WhatsApp'tan ara ilk halını hatırını sor sonra ben oyun alacaktım 5.79 dolara de ama 0.79 centim yok de Gabe Cömerttir oyunu sana hediye eder bir de bizim için Half-Life 4 ne zaman çıkacakmış diye sor sakın konusurken 3 deme seni Steam'den banlar.

Eğer 5 dolar yükleyip satın alma aşamasında satın al dersen. Kalan 70 cent için senden kart bilgileri isteyecek. Eğer hiç para yüklemeden ödeme aşamasına gidersen direkt kuruşu kuruşuna oyunun fiyatını çekmek için kart bilgileri isteyecek.

Eki Görüntüle 2166625

Maalesef isteyecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam benden o 70 Cent'i ister mi?
Yok al şu parayı bayram harçlığı yaparsın der.

10 Dolar yüklemek zorunda değilsin zaten, direkt oyunu sepete at kart bilgilerini girip al. Oyun almadan önce parayı cüzdana yükleme zorunluluğunuz yok.

Yazılanlara çok güldüm. Konu da çok komik. Ama cevap vermem geremirse sadece 5 doların varsa kart satmayi veya envanterdeki bir seyleri satmayi deneyebilirsin. Ama bunca şeyden sonra 80 centin lafı mı olur(!)

Son düzenleyen: Moderatör:

Eki Görüntüle 2166625
Süpermarket gibi çalışıyor kanka. Kuruşu kuruşuna alırlar. Fakat bizim salı pazarı olsa pazarlık yapıp o 70 centi ödemezsin. 😁

Hocam desteğe yazın, orada pazarlık yaparsınız. Kaç yıllık üyeliğimiz var 70 cent’in aramızda lafı mı olur diye (!) şakası bir yana arkadaşların da söylediği gibi direkt oyunu karttan satın alabilirsin hocam. Ekstra 10 dolar yüklemene gerek yok. Bizi 5 doların hesabını yapan hale getirenler utansın..

Geri
Yukarı