50-60 TYT ve 20 AYT ile ilk 200 bin gelir mi?

Baydar2

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Tuf Gaming F15-RTX 3050 Intel İ5 11 Nesil-16 GB Ram-512 GB SSD-Hyperx Quadcast Mikrofon-Rampage Pulsar Kulaklık-Gamepower Saber RGB Klavye-Rampage Drop M3 Mause-Rampage Prote Laptop Fanı-Lenovo Legion R25i-30 Monitör
Meslek
Eğitmen
İstediğim şehirde istediğim bölümü okumak istiyorum ancak 200 bin altı yapmam lazım. Bu netlerle 200 bin altı gelir mi? Ya da nasıl bir sıralama gelir tahminen?

Son düzenleme:
Geçen sene arkadaşım 65 TYT 52 AYT ile 17bine girdi.

Zaten dostum AYT yapan adam ilerliyor AYT fullesen TYT 50 net yapsan ilk 10 bine hatta 5 bin falan da olabilir girersin diye düşünüyorum. Yapacak bir şey yok AYT fen çok kötü zaten 15 net matematikten gelecek 5 net de yaparsam fen.

Ben eşit ağırlık adına konuştum. Umarım istediğin gibi yaparsın dostum.

Sağ olasın dostum zaten kedni paramı şimdiden kazanıyorum çok şükür üniversiteye gittiğimde de ailemden tamamen maddi anlamda bağımsız olacağım kendi evimde kendi kendime maddi anlamda baka bilen birisi olacağım okumamın nedeni de şehir dışına çıkmak sonra bırakacağım üniversiteyi. Okumak işçi olmaya hizmet sektöründe çalışmayı hedeflemiş insanların yoludur dostum. Kafayı çalıştırabiliyorsan okul okumayacaksın bu dünyada zengin olmak için. Dünya zenginlerinin hepsinin okul okumamış olması şans değil. Umarım insanlar kendilerini tamamen ele almış bu küresel sistemin farkına varır.

Sağ olasın dostum zaten kedni paramı şimdiden kazanıyorum çok şükür üniversiteye gittiğimde de ailemden tamamen maddi anlamda bağımsız olacağım kendi evimde kendi kendime maddi anlamda baka bilen birisi olacağım okumamın nedeni de şehir dışına çıkmak sonra bırakacağım üniversiteyi. Okumak işçi olmaya hizmet sektöründe çalışmayı hedeflemiş insanların yoludur dostum. Kafayı çalıştırabiliyorsan okul okumayacaksın bu dünyada zengin olmak için. Dünya zenginlerinin hepsinin okul okumamış olması şans değil. Umarım insanlar kendilerini tamamen ele almış bu küresel sistemin farkına varır.
Çok haklısın dostum vücut geliştermeyle ilgileniyorsun yanlış anlamadıysam.Seni iyi yerlerde görmek dileğiyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı